آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18464
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:37
تعداد بازدید : 457

قطعی های اینترنت و ایرانسل در چابهار ادامه دارد

ارتباطات اینترنت و خطوط تلفن همراه اپراتور ایرانسل در شهرستان چابهار دچار اختلال شد و این قصه تلخ همواره بدون اطلاع قبلی سبب شده تا مردم شهرستان با مشکلات جدی مواجه شوند.

 خبرگزاری فارس- رییس اداره مخابرات شهرستان چابهار در خصوص قطع خطوط ارتباطی تلفن و اینترنت گفت: متاسفانه قطعی‌های دامنه‌دار خطوط ایرانسل در شهرستان چابهار توسط شرکت ارتباطات زیرساخت انجام می‌شود و شرکت مخابرات در این زمینه هیچ‌گونه مسوولیتی برعهده ندارد.
محمدرضا غفاری افزود: ارتباط ایرانسل شهرستان چابهار از طریق ایرانشهر برقرار می‌شود و قطعی‌های موجود ربطی به شرکت مخابرات به عنوان بخش خصوصی ارایه دهنده خدمات مخابراتی و ارتباطی نداشته و شرکت دولتی ارتباطات زیرساخت که باید مجموعه زیرساخت‌های ارتباطی را به شرکت مخابرات ارایه کند، عامل این قطعی‌ها در چابهار است.
وی گفت: قطعی‌های مکرر و بدون اطلاع قبلی خطوط ایرانسل و در پی آن اینترنت وایمکس «مبین‌نت» توسط شرکت ارتباطات زیرساخت در شهرستان چابهار، که درصد بالایی از خدمات اینترنتی و ارتباطی را به مردم ارایه می‌دهند سبب ایجاد نارضایتی و تشدید مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم در شهرستان چابهار شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :