آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18459
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:28
تعداد بازدید : 621

استفاده رایگان دانشجویان تحصیلات تکمیلی از منابع اطلاعاتی پژوهشگاه ارتباطات

امکان عضویت رایگان دانشجویان تحصیلات تکمیلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از منابع مرکز اطلاع رسانی پژوهشگاه ICT فراهم شد.

فناوران- در راستای سیاست‌های جدید دفتر اسناد و منابع علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، امکان عضویت رایگان جامعه دانش پژوهان حوزه تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) حوزه ICT کشور در خصوص استفاده از مجموعه امکانات مرکز اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فراهم شد. در این راستا روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که دانشجویان می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از دانشگاه‌های مربوطه، نسبت به درخواست عضویت و استفاده از منابع اقدام کنند. در اختیار داشتن منابع غنی و گسترده در حوزه ICT از جمله ‌کتب، نشریات، ‌استانداردها، گزارش‌های ناشی از پژوهش و تحقیق در پژوهشگاه، بانک مقالات تخصصی و غیره مرجعی موثر برای مخاطبان این حوزه قلمداد می‌شود. بر این اساس دفتر اسناد و منابع علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برای آگاهی‌رسانی جاری در روند معرفی تازه‌های خریداری شده و همچنین تازه‌های حوزه نشر ICT در گستره ناشران بین‌المللی، ‌بخش جدیدی را در وب‌سایت پژوهشگاه تحت عنوان “تازه‌های نشر حوزه ICT “ راه‌اندازی کرده است.
مطالب مندرج در این بخش به صورت روزانه به‌روز شده و می‌تواند مرجع مناسبی برای اصحاب حوزه ICT کشور برای آگاهی از آخرین منابع منتشره در این حوزه باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :