آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18454
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:21
تعداد بازدید : 2257

تیم مرشد برنده اول استارتاپ ویکند تهران شد

راهیابی نماینده ایران به فهرست 15 ایده برتر جهان

تیم اول دومین استارتاپ ویکند تهران موفق شد پیش از پایان مهلت رای گیری رقابت های جهانی استارتاپ – فردا 7 آذر ماه - که به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی برگزار شده به لیست 15 تیم برتر جهانی راه یابد.

فناوران- برگزاری دومین استارتاپ ویکند تهران در ابتدای هفته جهانی کارآفرینی برای برنده اول خود این امکان را به وجود آورد تا وارد رقابت‌های جهانی استارتاپ شوند. این رقابت جهانی امسال ایده تیم اول استارتاپ ویکند 158 شهر جهان را یکجا جمع کرده تا با رای‌گیری اینترنتی، بهترین ایده‌های سال را انتخاب کند.
رای‌گیری اینترنتی ایده‌های استارتاپ جهانی که از چهارشنبه شب هفته گذشته (21 نوامبر) آغاز شده تا فردا 7 آذر ماه (27 نوامبر) ادامه دارد. تیم مرشد که در استارتاپ ویکند دوم تهران توانست عنوان تیم اول را کسب کند، در روز چهارم این رای‌گیری موفق شد به لیست 15 تیم برتر استارتاپ راه پیدا کند.گفتنی است ده ایده برتر استارتاپ ویکند تهران که از 17 تا 19 آبان ماه یعنی ابتدای هفته جهانی کارآفرینی برگزار شد روی سایت جهانی استارتاپ ویکند قرار گرفته است.
“مرشد” یک پرتال اینترنتی است که به تولیدکنندگان محتوای آموزشی برای کودکان کمک می‌کند فیلم‌های کوتاه 99 ثانیه‌ای خود را بدون هزینه در دسترس کاربران قرار دهند. برای رای دادن به تیم مرشد در رقابت جهانی که اینک در حال برگزاری است، طی امروز و فردا می‌توانید به سایت استارتاپ ویکند تهران در آدرس tehran.startupweekend.ir مراجعه کنید تا از نحوه رای دادن به این تیم مطلع شوید. همچنین برای دیدن قیلم 90 ثانیه‌ای که مرشد از ایده خود تهیه کرده و برای رای‌گیری روی سایت جهانی آپلود شده به سایت جهانی استارتاپ یا صفحه فیس‌بوک مرشد که به منظور اطلاع‌رسانی راه‌اندازی شده مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :