fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 184533
  تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395 10:49
  تعداد بازدید : 747

  بازگشت زیمنس به زیرساخت های ارتباطی ایران

  شرکت آلمانی زیمنس که در گذشته به عنوان ارایه دهنده زیرساخت مخابراتی در ایران مطرح بود و در دوران تحریم مانند بسیاری از شرکت های اروپایی فعالیت خود را در ایران کمرنگ کرد، اکنون درصدد گسترش حضور خود در صنایع زیرساختی ایران است.

  فارس- شرکت آلمانی زیمنس که در حوزه های اتوماسیون و هوشمندسازی، انتقال نیرو، زیرساخت،  نرم افزارهای صنعتی، تجهیزات پزشکی، تشخیص آزمایشگاهی و تجهیزات فناوری اطلاعات در جهان شناخته شده است، در سال های گذشته در ایران به عنوان یک ارایه دهنده خدمات در پروژه های زیرساختی و مخابراتی مطرح بوده است که با تغییراتی از فعالیت در این بخش صرف نظر کرد.
  زیمنس در تلاش برای واردن کردن دو سیستم IDS و راهکارهای فرآوری خود به ایران است. سیستم یکپارچه محرک  (Integrated Drive System) IDS  زیمنس برای بهبود ضریب اطمینان، ایمنی و بهره وری در فرآیندها و کارخانه ها مورداستفاده قرار می گیرد.
  راهکارهای فرآوری زیمنس نیز به نامSIMATIC PCS 7  نیز یک کنترل سیستم توزیع شده است که تمامی ملزومات اتوماسیون کامل فرآیندهای تولید هم در سیستم های تولیدی و در کارخانه های نفت و گاز را شامل می شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :