fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 184494
  تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395 11:0
  تعداد بازدید : 607

  دادستانی تهران در اجرای حکم علاءالدین جدی تر باشد

  عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران خواستار جدیت دستگاه قضایی برای اجرای حکم تخریب طبقه هفتم مجتمع تجاری علاالدین شد.

  ایرنا- ابوالفضل قناعتی با بیان برگزاری جلسه مشترک دادستان تهران، مالک پاساژ علاالدین و شهردار منطقه 11 در خصوص بررسی و اجرای حکم تخریب طبقات اضافی این پاساژ گفت: در این جلسه به مالک برای تخریب طبقه اضافی مهلتی چهارماهه داده و مقرر شد دادستان تهران از نظر حقوقی این پرونده را پیگیری کند.
  قناعتی با تاکید بر اینکه پایش روند تخریب و اجرای حکم بطور ماهانه از وظایف دادستان است افزود: با وجود گذشت چند هفته از این جلسه، هیچ اقدام عملی برای اجرای موضوعات مورد تاکید دراین جلسه انجام نشده است.
  وی با تاکید بر اینکه تاکنون حکم صادره برای پاساژ اجرا نشده است، گفت: به عنوان نماینده شهروندان پیگیر اجرای حکم پاساژ علاالدین هستم.
  عضو شورای اسلامی شهر تهران از دادستان تهران خواست تا نسبت به اجرای حکم و مصوبات جلسه مشترک جدی تر باشند.
  به گفته قناعتی، در صورت ادامه بی توجهی به اجرای حکم و مصوبات جلسه مشترک، صورتجلسه را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.
  مجتمع علاءالدین در تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری، معروفترین مرکز خرید و فروش گوشی تلفن همراه در تهران است که ساخت آن در سال 74 آغاز شد.
  ساخت طبقات اضافی در این مجتمع موجب صدور حکم ماده 100 مبنی بر قلع مستحدثات زاید در طبقه هفت و رفع خلاف از تغییر کاربری پارکینگ منفی سه و اعاده کاربری در سال 93 شد و شورای شهر تهران یک ماه برای اجرای حکم به شهرداری مهلت داد.
  با شکایت مالک به دیوان عدالت اداری، حکم تخریب تا صدور حکم نهایی به تعویق افتاد اما دیوان نیز سرانجام رای صادره را تایید کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :