آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184487
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395 10:52
تعداد بازدید : 864

تشریح 3 درخواست دفاتر ICT روستایی

دبیر انجمن دفاتر ICT روستایی با اعلام 3 محور اساسی خواسته های دفاتر ICT روستایی، گفت: مشکلات خاص دفاتر روستایی آنها را از دفاتر شهری متمایز می کند.

فارس- جلسه مشترک انجمن دفاتر ICT روستایی کشور و کانون دفاتر پیشخوان دولت با رویکرد برقراری تعامل و همکاری بیشتر در حوزه فعالیت طرفین برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دبیر انجمن کشوری دفاتر ICT روستایی و دبیر کانون دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد موضوعات مختلفی از جمله وضعیت فعلی دفاتر و خدمات ارایه شده و مشکلات آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دبیر انجمن کشوری دفاتر ICT روستایی ضمن ارایه گزارشی در مورد جایگاه فعلی دفاتر روستایی و سابقه تشکیل انجمن های استانی و کشوری به سه محور کلیدی در باره دفاتر روستایی پرداخت.
 وی گفت: جمعیت پایین روستا و نیاز به کمک های دولتی در بعضی از روستاهایی که به جهت تعداد کم خانوار فعالیت انتفاعی دفاتر در آنها صرفا از منظر کارگزاران دفاتر فاقد توجیه اقتصادی بوده، اما از دیدگاه کلان کشوری وجود آنها ضروری است. 
به گفته وی خدمات تخصصی ویژه روستاها به سبب تفاوت های جغرافیایی و فرهنگی و اجتماعی ضروری است.دبیر انجمن کشوری دفاتر ICT روستایی افزود: مشکلات خاص دفاتر روستایی که آنها را با دفاتر شهری تا حدودی متمایز می کند از جمله وضعیت بسترهای ارتباطی، پشتیبانی و تجهیزات سخت افزاری باید مورد توجه قرار گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :