آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184477
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395 10:37
تعداد بازدید : 794

ارایه مشاوره آشنایی با قوانین دانش بنیان به اعضای نصر کشور

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور به اعضای خود در سراسر کشور خدمات مشاوره آشنایی با مفاهیم و قوانین دانش‎بنیان ارایه می‎کند.

فناوران- صائبه سلوکی در خصوص ارایه خدمات مشاوره آشنایی با مفاهیم و قوانین دانش‎بنیان به تمامی اعضای سازمان در سراسر کشور گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور طی تفاهم‎ای با شرکت توسعه دانش ماندگار شرایط برای آشنایی اعضای سازمان با قوانین و شرایط دانش‏‎بنیان شدن را مهیا ساخته است.
سرپرست دبیرخانه سازمان گفت: شرکت‎های متقاضی دانش‎بنیان شدن می‎توانند مسایل خود در خصوص نحوه ارایه درخواست، آماده‏‎سازی مدارک، تکمیل فرم‎ها و ارسال در سامانه daneshbonyan.ir و نحوه طی کردن مراحل چهارگانه ارزیابی صلاحیت با مشاور مستقر در سازمان مطرح کنند.
او با بیان اینکه امکان برگزاری همایش و کارگاه‎های آموزشی آشنایی با مفاهیم دانش‎بنیان در تمامی نظام‎های استانی نیز وجود دارد، گفت: کارگاه‎های آموزشی در صورت اعلام نظام استانی در همان استان  برگزار خواهد شد.
سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور افزود: اعضای این سازمان در سراسر کشور که دارای مجوز معتبر سازمان هستند می توانند روزهای سه‎شنبه از ساعت 9 تا 14 به صورت حضوری در محل دبیرخانه حضور یابند تا از خدمات مشاوره دانش‎بنیان بهره‎مند شوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :