آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184469
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395 10:23
تعداد بازدید : 925

رونمایی از درگاه توانمندسازی شرکت‎های دانش بنیان

درگاه توانمندسازی شرکت‎های دانش بنیان به نشانی CBD.NSFUND.IR از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت برخط برای ارایه خدمات به شرکت‎های دانش بنیان سراسرکشور رونمایی شد.


ایرنا- رضا نقی‎زاده مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در خصوص راه‎اندازی این درگاه گفت: حمایت از شکل‎گیری شرکت‎های دانش‏بنیان و خوشه‏های نوآوری، ارایه خدمات تجاری سازی و مدیریت فناوری، خدمات یادگیری، مشاوره ساعتی به شرکت ها و خدمات حمایت از توسعه زیر ساخت رقابتی از اهداف اصلی این درگاه است.وی افزود: درحال حاضر در این درگاه بیش از 100 دوره توانمندسازی برای شرکت‎های دانش بنیان طراحی شده است.نقی زاده گفت: با توجه به اینکه 60 درصد شرکت‏های دانش‎بنیان نوپا هستند، بیش از هزار ساعت مشاوره ساعتی برای شرکت‎های دانش بنیان نوپا در نظر گرفته شده است. 
وی با بیان اینکه برای سال جاری 150 خدمت توانمندسازی برای شرکت‏های دانش بنیان در نظر گرفته شده است ادامه داد: در سال گذشته 51 شرکت دانش بنیان برای حضور در جوایز ملی و 19 شرکت نیز برای اخذ استانداردهای بین‎المللی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت شدند، امسال نیز با راه اندازی این درگاه ارایه خدمات به این شرکت‏ها افزایش خواهد یافت.
وی گفت: ویژگی برخط این درگاه این امکان را برای شرکت‎های دانش‏بنیان فراهم می‏کند که در هرنقطه از کشور از خدمات توانمندسازی در نظر گرفته شده برای شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.
نقی‏زاده افزود: امیدواریم با ارایه خدمات توانمندسازی در کنارحمایت مالی که صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‎های دانش‏بنیان انجام می‎دهد، شاهد یک حرکت نوین در اقتصاد دانش بنیان کشور باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :