آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184410
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1395 11:34
تعداد بازدید : 904

ارایه خدمات ویژه فناوری اطلاعات در نمایشگاه قرآن کریم

مدیر فناوری اطلاعات بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: آمادگی داریم نصب نرم افزارهای کاربردی قرآنی را به رایگان برای بازدیدکنندگان انجام و آموزش دهیم.

ایکنا- سیدامین میرشفیعی، مدیر فناوری اطلاعات بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم، گفت: برای اولین بار در نظر داریم این بخش در کنار وظیفه اصلی و ماموریت محوله خدمات ویژه ای را نیز به عموم بازدیدکنندگان ارایه کند.
وی ادامه داد: در زمینه های تخصصی، آموزشی، مشاوره و نیز پرسش و پاسخ و رفع اشکالات رایانه ای و تلفن همراه در زمینه نصب و اجرای نرم افزارهای قرآنی در ایام برگزاری نمایشگاه با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢٤ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١٦ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی 30:23 ارایه می کنیم.
وی افزود: با حضور کارشناسان امنیت شبکه سخت افزار و نرم افزاری که بعضا به صورت افتخاری قبول همکاری کرد ه اند، فناوری اطلاعات نمایشگاه آماده خدمات یاد شده به مراجعان است.
مدیر فناوری اطلاعات معاونت قرآن و عترت که با حفظ سمت مدیر فناوری اطلاعات بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن نیز است، تصریح کرد: آمادگی داریم نصب سیستم عامل و نیز نرم افزارهای کاربردی قرآنی که تهیه کرده اند را به رایگان برای بازدیدکنندگان  انجام و آموزش دهیم. امیدواریم با این طرح که برای اولین بار در نمایشگاه قران در حال انجام است، بتوانیم خدمات ارزنده ای در جهت هر چه پر بار شدن نمایشگاه سهمی داشته باشیم. همچنین قرار است از نرم افزار «اطلس شیعه» در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن رونمایی شود. محمدرضا سلطانی شیرازی، مدیر روابط عمومی موسسه تبیان گفت: همچون سالیان گذشته سایت تبیان به ارایه محتواهای مرتبط با ماه مبارک رمضان خواهد پرداخت و شبکه اجتماعی تبیان نیز علاوه بر ارایه خدمات عضوگیری در نمایشگاه قرآن، مسابقه فعال ترین صفحات رمضانی کاربران در شبکه اجتماعی تبیان را در طول برگزاری نمایشگاه قرآن امسال، برگزار می کند.
وی افزود: ارایه محتوای غنی در شبکه تخصصی قرآن به مخاطبین، از دیگر برنامه های موسسه تبیان در نمایشگاه قرآن امسال خواهد بود.
وی گفت: طرح هنر و خلاقیت تبیان نیز میزبان خردسالان و کودکان بازدیدکننده از بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم است تا از استعدادها و خلاقیت های آنان در جهت خلق آثار قرآنی و مذهبی استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :