آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184405
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1395 11:27
تعداد بازدید : 2313

تولید کنسول بازی جدید PS4 Neo سونی تایید شد

تولید کنسول بازی PlayStation 4 سونی با قابلیت نمایش تصاویر با کیفیت 4 هزار پیکسلی از مدت ها قبل موضوع اصلی منابع آگاه بود و خبرهای فراوانی در مورد آن منتشر شد. حال سونی به صورت رسمی تولید این مدل از کنسول بازی خود را تایید کرده است.

موبنا- اندرو هاوس، مدیر مرکز سرگرمی های تعاملی سونی این خبر را در جریان صحبت های اخیر خود اعلام و تایید کرد که شرکت ژاپنی در حال ساخت چنین محصولی است.
او گفت: ما همچنان تاکید داریم که کنسول بازی PS4 را با استانداردهای موجود سازگار کنیم. ما هر دو مدل مجزا از کنسول بازی PS4 را در بازار جهانی به فروش می رسانیم و کاربران برحسب نیاز خود می توانند یکی از آنها را خریداری کنند. او در ادامه افزود: تمام بازی ها از استاندارد تعیین شده برای PS4 پشتیبانی می کنند و ما بر این مسئله تاکید داریم که بخش اعظم بازی ها بتوانند استاندارد پیشرفته PS4 برای نمایش تصاویر با کیفیت ۴ هزار پیکسلی را هم مورد پشتیبانی قرار دهند.
هاوس تایید کرد که مدل جدید کنسول بازی شرکت سونی با قابلیت نمایش تصاویر ۴ هزار پیکسلی با نام Neo شناخته می شود و البته باید گفت که این محصول در جبران برگزاری نمایشگاه E3 2016 در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت. این نمایشگاه بین روزهای ۱۴ تا ۱۶ ژوئن یعنی همین هفته برگزار می شو.
شرکت سونی اعلام کرد: کنسول بازی PS4 Neo با قابلیت ها و کارآمدی های جدید خود با قیمت ۳۵۰ دلار در بازار به فروش می رسد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :