آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184357
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395 11:39
تعداد بازدید : 715

بدون تیتر

معاون کل سازمان توسعه تجارت با بیان این که هیچ خودروی آمریکایی در سرزمین اصلی توسط این سازمان ثبت سفارش نمی شود، گفت: در مورد مناطق آزاد این مساله به سازمان توسعه تجارت ارتباطی ندارد.

  ایران همچنان با دارا بودن بزرگترین ذخایر گاز طبیعی جهان در این حوزه در صدر ایستاده است. همچنین ونزوئلا، عربستان، کانادا و ایران رتبه های اول تا چهارم دارندگان ذخایر نفتی جهان را در اختیار دارند.
  منابع بازرگانی اعلام کردند واردکنندگان ایرانی در نخستین خریدشان از زمان برداشته شدن تحریم های بین المللی علیه تهران در ماه ژانویه، حداقل 250 هزار تن شکر خام برزیلی خریداری کردند.
  مدیرکل مناطبع طبیعی و آبخیزداری تهران گفت: 23 هکتار از اراضی ملی شهرستان دماوند به ارزش 84 میلیارد تومان رفع تصرف شد.
  رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه رشد نرخ اجاره بها در تهران آن هم در برخی از بافت ها حداکثر باید ۱۰ درصد باشد، گفت: تعداد قراردادهای اجاره مسکن در ۱۸ روز خردادماه جاری حاکی از رشد ۸ درصدی نسبت به سال گذشته است.
  رییس اتاق بازرگانی ایران نوشت: آن چه به نظر می رسد این است که سلب مالکیت کارخانه ارج و سپردن مدیریت آن به مدیران حقوق بگیر و دولتی و فراز و نشیب مدیریتی در طول سال های گذشته باعث شد روند زوال در این کارخانه طی شده و به چنین روزی مبتلا شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :