آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184345
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395 11:11
تعداد بازدید : 611

کاهش چشمگیر قیمت ساعت های اپل در بازار

در کنار کاهش شدید تقاضا برای کالاهای حوزه کامپیوتر و دیجیتال، در بازار تجهیزات جانبی هم شاهد افت شدید تقاضا هستیم.


موبنا - بر اساس اعلام کارشناسان، قیمت بالای کالاهای حوزه لوازم جانبی نظیر دستبند و ساعت های هوشمند باعث شده است کمتر کسی برای خرید این کالای ارتباطی به بازار دیجیتال مراجعه کند که همین امر موجب کاهش قیمت این کالا شده است.
به گفته کارشناسان بازار موبایل،  بیشتر فروشندگان برای فروش بهتر به کاهش قیمت چشمگیر این تجهیزات روی آورده اند.
ساعت های هوشمند با ارایه قابلیت های مختلفی مانند امکان پاسخگویی به انواع پیام های تلفنی، ایمیل و و فیس بوک، امکان نصب برنامه و اپلیکیشن های مختلف و دسترسی به اینترنت تلاش می کنند مشتریان را برای خرید تشویق کنند اما تا کنون این کالای ارتباطی با تقاضای مشتریان روبه رو نشده است.
به گفته فعالان بازار، بیشترین کاهش قیمت مربوط به ساعت های هوشمند اپل بوده است که علت هم قیمت بالای آنهاست. 
به عنوان مثال ساعت هوشمند اپل واچ اسپرت مدل 38mm Aluminum Case With Gold Woven Nylon که با قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسید در حال حاضر با قیمت یک میلیون و ۲۰۹هزار تومان به فروش می رسد.
همچنین ساعت مچی هوشمند اپل واچ مدل 38mm Stainless Steel Case with Brown Modern Buckle که چندی پیش با قیمت دو میلیون و ۹۹۹ هزار تومان به فروش می رسید هم اکنون با قیمت دومیلیون و ۸۷۹ هزار تومان به فروش می رسد.
ساعت مچی هوشمند اپل واچ مدل 42mm Sport Gold Royal Blue Woven Nylon New هم با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی هم اکنون با قیمت یک میلیون و ۴۰۹ هزار تومان در اختیار کاربران قرار می گیرد.
ساعت مچی هوشمند اپل واچ مدل 42mm Stainless Steel Case with Black Leather Loop نیز با کاهش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی با بهای دومیلیون و ۷۰۹ هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :