fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 184339
  تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395 10:59
  تعداد بازدید : 749

  نخستین بار بدون نیاز به کشور ثالث

  ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران ممکن شد

  با قرارداد شرکت ایرانی TPG با شرکت چینی YUNDA اکسپرس نخستین بار ارسال مستقیم مرسولات پستی به ایران بدون نیاز به کشور واسطه امکان پذیر شد.

  فناوران- شرکت حمل و نقل ایرانی  TPG و شرکت چینی YUNDA اکسپرس در نمایشگاه چاینا اکسپرس قرارداد همکاری منعقد کردند. این قرارداد میان پورنگ دانش، مدیرعامل شرکت TPG و سم گوان، مدیر عامل شرکت YUNDA به امضا رسیده است.
  با این همکاری نخستین بار ارسال مرسولات پستی به ایران بدون نیاز به کشور واسطه امکان پذیر شده است. با قرارداد جدید عملیات حمل و نقل با استفاده از ناوگان هواپیمایی ایران و با قیمت پایین تر نسبت به گذشته انجام می شود.شرکت ایرانی   TPGفعالیت خود را از سال 80 در زمینه حمل و نقل آغاز کرده و اکنون با ارایه نمایندگی در 72 شهر ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های ایرانی حوزه پست و حمل و نقل بین المللی و داخلی، خدمات جابه جایی مرسولات پستی، اوراق و اسناد و محموله های سبک و سنگین، تفکیک و توزیع محموله ها را در مراکز استان ها و سایر کشور ها ارایه می کند. 
  در این همکاری، شرکت چینی YUNDA اکسپرس به عنوان یکی از شرکت های مطرح حوزه حمل و نقل در سطح جهانی با برخورداری از 65 هزار کارمند در شعب خود، ارسال مرسولات از چین به مقصد ایران را عهده دار شده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :