آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184327
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395 10:35
تعداد بازدید : 763

استقبال تهرانی ها از «یه لقمه مهربونی»

شهروندان تهرانی از کمپین مردمی یه لقمه مهربونی استقبال کردند.

سازمان خدمات اجتماعی- فرزاد هوشیار پارسیان مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تقدیر از استقبال مردم از طرح «یه لقمه مهربونی» برای افطار و اطعام نیازمندان در مناطق فقیرنشین گفت: تاکنون و با گذشت کمتر از یک هفته پس از آغاز ماه مبارک رمضان، بیش از 600 خانواده نیازمند تهرانی با کمک مستقیم نیکوکاران پایتخت اطعام و افطار شده اند و سفره های مهربانی در این مناطق و محلات پهن شده است.
هوشیار پارسیان افزود: محله ها و مناطقی چون قلعه الیمون و میدان سلمان فارسی از جمله محلاتی بودند که سفره های افطار مهربانی در آن ها پهن شد و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز هرشب در یکی از محلات فقیرنشین تهران، پویش یه لقمه مهربونی اجرا خواهد شد.
وی با بیان این که برای اجرای این پویش، حدود ٦ کلونی فقیر نشین در شهر تهران در سطح مناطق جنوبی شهر پیش بینی شده است، افزود: تمام تلاش ما این است که تا پایان ما مبارک رمضان و با کمک شهروندان نیکوکار تهرانی، امکان اطعام و افطار برای همه نیازمندان شهر تهران را فراهم کنیم تا در ماه مهربانی ها، هیچ شهروندی در پایتخت، سر گرسنه بر بالین نگذارد. بدین منظور انتظار می رود با مشارکت شهروندان خوب تهرانی، سفره های مهربانی هر شب در این شهر بر پا بوده و گرسنه ای در شهر تهران در ماه مبارک رمضان سر بر بالین نگذارد.
هوشیار پارسیان با بیان این که پویش «یه لقمه مهربونی» هرشب تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت افزود: همه شهروندان تهرانی می توانند با حداقل 10 هزار تومان کمک مالی به این پویش، امکان تهیه افطار و اطعام نیازمندان و ساکنان محله های فقیرنشین پایتخت را فراهم کرده و در این کار خیر شرکت کنند.
گفتنی است پویش مردمی «یه لقمه مهربونی» به همت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و با مشارکت سایت تامین مالی جمعی فاندوران، خیریه ولی نعمتان، خیریه دست های مهربان و انجمن خیریه مبارزه گرسنگی در حال برگزاری است.
شهروندان تهرانی برای مشارکت در این پویش می توانند از سه راه تماس با سامانه ٤٣٧٩ و اهدای غذاهای نذری، پرداخت آنلاین از طریق سایت fundorun.com و سایت hami.tehran.ir و همچنین پرداخت از طریق کد دستوری #4379*97*788* در این پویش مردمی شرکت کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :