آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184086
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395 10:31
تعداد بازدید : 796

مرکز خدمات پس از فروش هوواوی در تهران افتتاح شد

شرکت هوواوی روز دوشنبه در مراسمی، نخستین مرکز تخصصی خدمات پس از فروش خود را در بازار موبایل ایران افتتاح کرد و شرکت حامی را به عنوان مرجع اصلی برای ارایه تعمیر و خدمات محصولات هوواوی در ایران، معرفی کرد.

فناوران- در مراسم معرفی مرکز خدمات هوواوی تریستان تنگ، مدیر سرویس هوواوی اعلام کرد: هوواوی در عمل به تعهداتش، مشتری را اصلی ترین بخش از راهکارهای خود می داند. در این راستا از بزرگ ترین مرکز خدمات هوواوی در بازار موبایل ایران رونمایی کنیم. 
حمید شاهرخ نیا، مدیر سرویس هوواوی در ایران نیز گفت: قبلا اعلام کرده بودیم که هوواوی سبک جدیدی از خدمات پس از فروش را در ایران ایجاد کرده است، به گونه ای که گارانتی هوواوی سرویس، به هیچ عنوان به وارد کننده خاصی مربوط نمی شود و فقط مربوط به خود هوواوی است. 
اینکه ما مستقیما مسوولیت خدمات پس از فروش را به عهده گرفته ایم، به این معنی نیست که یک شرکت با نام هوواوی در داخل کشور ثبت شده است تا خدمات را ارایه دهد، در حال حاضر امکان ارایه NTP هوواوی سرویس را نداریم، بنابراین باید با یک شرکت دیگر همکاری کنیم که هم از نظر فنی دارای توانایی باشد و هم ارتباطی به واردات و فروش محصولات ما نداشته باشد. 
بر همین اساس پس از بررسی های انجام شده در کشور، شرکت حامی را به عنوان نماینده خدمات پس از فروش هوواوی در ایران انتخاب کردیم و به این ترتیب حامی از این پس عهده دار اجرای تعهدات و قول هایی است که هوواوی به مشتریان خود داده 
است. 
علاوه بر افتتاح این شعبه مشتریان محصولات هوواوی از این پس از ارایه خدمات از در منزل یا محل کار خود نیز بهرمند خواهند شد. این نوع خدمات در حال حاضر تنها در تهران و برای مدل های P9 و Mate 8 قابل ارایه است و در آینده نزدیک برای سایر مدل ها و سایر مناطق کشور نیز در دسترس خواهد بود.
 کالاهای هوواوی با ۱۸ ماه خدمات پس از فروش و دو هفته گارانتی تعویض به بازار عرضه می شوند. از سوی دیگر آن دسته از گوشی های هوواوی که دارای باتری های قابل تعویض هستند از ۶ ماه گارانتی تعویض باتری برخوردارند.
بر اساس گزارش مدیران هوواوی، حداکثر زمان برگشت کالا به مشتری در مراکز «هوواوی سرویس» در ایران فقط ۳ روز تعیین شده است. همچنین در صورتی که کالای کاربر با شرایط تعویض مواجه شود، بعد از تایید گزارش فنی مربوط به کالای معیوب، تا ۴۸ ساعت دستگاه جدید جایگزین به در منزل یا محل کار مشتری ارسال خواهد شد .
هوواوی سرویس قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی اقدام به افتتاح حداقل ۱۶ مرکز خدمات دیگر کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :