آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183411
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395 10:58
تعداد بازدید : 561

اپل به دنبال خرید شرکت تایم وارنر

به دنبال ارایه خدمات تخصصی ویدیویی توسط شرکت های آمازون و نتفلیکس، اپل تصمیم دارد گام های بیشتری در این زمینه بردارد و اقدامات قابل ملاحظه انجام دهد.

ایتنا- مدیران ارشد اپل سال گذشته طرح خرید شرکت تایم وارنر را به صورت کاملا جدی بررسی کردند و در این راستا بین مدیران دو شرکت مذاکراتی انجام شد تا تایم وارنر به بازوی اصلی اپل برای ارایه خدمات ویدیویی تبدیل شود. 
این طور که منابع آگاه می گویند، مذاکرات میان دو شرکت به نتیجه ای نرسیده و جدی نشده است. به همین خاطر هنوز تیم کوک، مدیرعامل اپل با جِف بیوکس، مدیر عامل تایم وارنرهمدیگر را ملاقات نکرده اند تا در مورد این واگذاری باهم صحبت کنند. 
این شرکت بزرگ رسانه ای زیرمجموعه هایی از جمله HBO،  تایم وارنر برادرز و Turner را در خود جا داده است و اگر به اپل فروخته شود، به آنها کمک می کند تا برای تولید محتوا بتوانند با شرکت های بزرگی چون آمازون و نتفلیکس رقابت مستقیم داشته باشد. 
افراد نزدیک به فعالیت های داخلی اپل اعلام کردند که مذاکرات بین این دو شرکت همچنان ادامه دارد. ولی بر اساس آخرین گزارش منتشر شده در روزنامه فایننشال تایمز، شرکت تولیدکننده گوشی های محبوب آیفون هنوز گزینه دیگری را برای خرید رسانه ای در دست نگرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :