آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183408
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395 10:56
تعداد بازدید : 436

اینتل برای تصاحب بازار خودروهای هوشمند شرکت ItseeZ را می خرد

اینتل که چندی است با تولید تراشه های خاصش، خود را وارد بازار اینترنت چیزها کرده است، این بار سعی دارد وارد بازار خودروهای هوشمند هم بشود و برای این کار دست به خرید شرکتی با نام ItseeZ زده است.


SlashGear- شرکت ItseeZ   در زمینه توسعه فناوری های مرتبط با دید یا بینایی خودروها فعالیت می کند و همین امر نشان می دهد که بزرگترین تولید کننده پردازنده در جهان هم چشم امیدش را به محصولات اینترنت چیزها و خودروهای هوشمند دوخته است. 
اینتل اعلام کرده ژکه در آینده نزدیک، ایت سیز به بخش مهمی از بخش توسعه اینترنت چیزها تبدیل خواهد شد. اینتل امیدوار است که تصاحب ایت سیز به این شرکت کمک خواهد کرد تا بیش از پیش از مسیر کسب درآمد از بازار کامپیوترهای شخصی خارج شود و بتواند ابزارهای بیشتری را در حوزه اینترنت چیزه راهی بازار کند.
داگ دیویس، قائم مدیر بخش  اینترنت چیزهای اینتل در مورد این خبر گفت: یکی از فناوری های ضروری برای ورود به حوزه خودروهای هوشمند برخورداری از فناوری بینایی ماشین است. 
اینتل در همین راستا می خواهد ایت سیز را به همراه تمام فناوری ها و الگوریتم های مورد استفاده به تصاحب خود درآورد. تصاحب ایت سیز باعث خواهد شد تا توانایی اینتل در حوزه اینترنت چیزها نیز بیش از پیش افزایش یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :