آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183389
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395 10:39
تعداد بازدید : 581

مایکروسافت دو ایکس باکس جدید رونمایی می کند

در رخداد E3 در 12 ژوئن شاهد رونمایی از دو کنسول ایکس باکس جدید خواهیم بود.

خبرآنلاین-  سایت کوتاکو از رونمایی یکی از آنها در E3 و دومی در سال 2017 خبر داده است.
سایت هایی مانند ورج و کوتاکو از ساخت و عرضه دو کنسول گیم و سرویس استریمینگ مایکروسافت خبر داده اند که برای اولین بار در نمایشگاه محصولات گیم  در 23 خرداد 1395 رونمایی می شود.
یکی از این محصولات شبیه کروم کست گوگل و دیگری میکرو کنسول مخصوص استریمینگ است که قادر به لود اپ ها از روی فروشگاه ویندوز خواهد بود و همچنین گیم ها را به صورت استریمینگ روی هر نوع تلویزیون از طریق کنسول ایکس باکس وان به اجرا می گذارد.
 هدف تمرکز روی سرویس های تلویزیونی نیز هست و کاربران قادر به دسترسی به Netflix، Hulu و Amazon خواهند بود.
این مطلب را «به راد سم» ادیتور «پتری» نوشته است. وی همان کسی است که سال گذشته به درستی پیش بینی ورود کنترلر Elite را در رخداد سال گذشته E3 کرده بود. اما سایت کوتاکو نیز از ورود دو کنسول ایکس باکس خبر داده که یکی کوچک تر و ارزان تر با 2 ترابایت هارد است که اواخر 2016 راهی بازار می شود. 
این مدل در E3 رونمایی می شود. اما ایکس باکس دوم در رخداد E3 نشان معرفی نمی شود و بانام فنی Scorpio در سال 2017 می آید و قوی تر از ایکس باکس های موجود بوده و از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift VR نیز پشتیبانی می کند. (مایکروسافت و Oculus روابط تجاری گسترده و خوبی را باهم برقرار کرده اند)
به نوشته کوتاکو کنسول های جدید بخشی از پروژه هلیکس ( Project Helix ) است که برای همگرایی ویندوز و ایکس باکس طراحی و ساخته شده اند. اما به هرحال ادغام کنسول ایکس باکس در پی سی گیم مایکروسافت و درنهایت یکپارچگی آنها با اپ های یونیورسال ویندوز 10 متحقق می شود و به گفته «فیل اسپنسر» مدیر ایکس باکس، آنها علاقه مندند تا ایکس باکس شبیه پی سی گیم شود تا همه چیز به نفع کاربران تمام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :