آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183388
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395 10:38
تعداد بازدید : 530

مک بوک اپل باز هم باریک تر می شود

اپل قصد دارد تا پایان سال 2016، مک بوک پرویی با قیمت بالا عرضه کند که صفحه باریک تر و سبک تری دارد و دارای یک نوار صفحه نمایش لمسی OLED جدید به عنوان صفحه کلید است.

ایسنا- خط تولید مک بوک درخشان ترین نقطه برای پژوهش های 2016 اپل است و این را از دو مدل جدید مک بوک پرو که در چهارمین سه ماهه 2016 عرضه می شوند و قالب های باریک تری و سبک تری دارند و نوار لمسی OLED که جایگزین دکمه های فیزیکی شده است، می توان دریافت. 
بر اساس اطلاعات مینگ چی کو، تحلیل گر، مک بوک پروی جدید در صفحه های 13 و 15 اینچی می آید و در سه ماهه پایانی سال 2016 عرضه می شود. 
کو ارتقای مک بوک های جدید را مهم ترین ارتقایی که تا تا کنون توسط اپل انجام شده است، می داند. 
طراحی «باریک و سبک» با کمک بهبود لولاهای این لپ تاپ و صفحه کلیدی با مکانیزم پروانه ای که در مک بوک های 12 اینچی عرضه شده بود به دست می آید. 
حدس و گمان هایی وجود دارد که اپل اسکنر اثر انگشت Touch ID را برای مک بوک ها استفاده کند و مهندسان اپل در تلاشند که راهی را پیدا کنند که کاربران بتوانند مک بوک های خود را با Touch ID آیفون باز کنند. 
بر اساس اظهارات کو، مک بوک 12 اینچی به مک بوک 13 اینچی می پیوندد و این تحلیل گر معتقد است که اپل با این سه خط تولید مک بوک در سال 2016، گامی به جلو برمی دارد؛ با مک بوک پرو شکاف لپ تاپ های گران را پر می کند، مک بوک جایگزین مک بوک ایر به عنوان مدلی با سطح متوسط می شود و مک بوک ایر به عنوان یک مدل پایه با قیمت های نسبتا پایین عمل می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :