آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183282
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395 11:25
تعداد بازدید : 430

خبرک

خبرک

 رونمایی جدید فیس بوک در اروپا
نرم افزار جدید فیس بوک به نام Moments که برای تشویق کاربران به آپلود عکس طراحی شده است برای کاربران اروپایی بدون امکان تشخیص چهره رونمایی خواهد شد. این نرم افزار یک سال است در آمریکا منتشر شده است. Moments یک برنامه مدیریت اختصاصی عکس است.


رشد درآمد اسپاتیفای و ضرر سالانه
اسپاتیفای اعلام کرد سال 2015 بیش از 2.17 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. این در حالی است که پرداختی اسپاتیفای تقریبا ۸۴ درصد از کل درآمد سال ۲۰۱۵ این شرکت را تشکیل می دهد. اسپاتیفای اعلام کرده که توانسته در سال قبل ۱.۶ میلیارد دلار به هنرمندان فعال در این سرویس پرداخت کند. این شبکه با اینکه در مقدار درآمد رشد دو برابری را تجربه کرده اما از لحاظ سود ۱۷۳.۱ میلیون دلار ضرر داشته است.


وضعیت شب در توییتر
برخی از کاربرانی که تازه ترین نسخه آندروییدی توییتر را آزمایش کرده اند مدعی شدند که توییتر وضعیت شب را برای اپلیکیشن خود فعال کرده است. در این وضعیت با تیره شدن زمینه اپلیکیشن توییتر، کاربران راحت تر می توانند از آن استفاده کنند. 
به نظر می رسد اپلیکیشن توییتر قادر است با تشخیص زمان، در هنگام شب رنگ زمینه اپلیکیشن را از رنگ سفید به رنگ آبی تیره با متون مشکی و المان های آبی به صورت خودکار تغییر دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :