آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183263
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395 10:47
تعداد بازدید : 817

Spontime؛ شبکه اجتماعی برای ترک شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی این روزها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. با وجود فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، اسنپ چت و غیره و غیره، می توانید تمام وقت خود را به صورت دیجیتالی با دوستان خود معاشرت کنید. اما بیرون از شبکه های اجتماعی برنامه ای برای گذراندن وقت خود ندارید. شبکه اجتماعی Spontime فرصتی برای گذراندن وقت بیرون از شبکه های اجتماعی است.

فناوران- شبکه اجتماعی Spontime به کاربر کمک می کند تا به فعالیت های خودجوش مشغول شود؛ مثل قهوه درست کردن، پیاده روی، فیلم دیدن وغیره. اگر به انجام کاری علاقه دارید، فقط کافی است کاری که انجام می دهید را پُست کنید و بعد از آن دوستان شما می توانند در صورت تمایل به شما بپیوندند. 
کارولینا دماینزوک، دانشجوی 21 ساله ای که این شبکه را طراحی کرده است می گوید: Spontime از دلِ یک تجربه شخصی متولد شد. یک بار یکی از کلاس های دانشگاه لغو شد و من مجبور شدم دو ساعت تا کلاس بعدی منتظر بمانم. به یکی از دوستانم پیام دادم که اگر وقت آزاد دارد و همان اطراف است پیش من بیاید، اما هیچکس در دسترس نبود. اصلا خبر نداشتم که یکی از دوستانم در همان کلاس مثل من در کافه تریای دانشگاه منتظر مانده است.تیم سازنده این شبکه اجتماعی سال 2015 از ورشو لهستان کار خود را آغاز کردند و هدف شان دور هم جمع کردن مردم در دنیای واقعی است نه دنیای مجازی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :