آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183250
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395 10:35
تعداد بازدید : 604

مالک مخابرات، آزمایشگاه سلامت الکترونیکی ایجاد کرد

پس از افتتاح مرکز تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته، با حضور قایم مقام مدیرعامل انیستیتو تحقیقات و فناوری ETRI، آزمایشگاه تخصصی سلامت الکترونیکی مبتنی بر فناوری اینترنت چیزها (Internet of Things)IOT نیز راه اندازی شد.


فناوران- شرکت سلامت الکترونیکی برکت از زیر مجموعه های شرکت توسعه اعتماد مبین با توجه به مجوز اپراتوری سلامت الکترونیک، با همکاری ETRIآزمایشگاه تخصصی سلامت الکترونیکی را مبتنی بر فناوری اینترنت چیزها (Internet of Things)IOT را ایجاد می کند.
این مرکز پیش از این با راه اندازی مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی فیمابین و با امضای تفاهمنامه همکاری شرکت توسعه اعتماد مبین و انستیتو تحقیقات و فناوری کشورکره جنوبی (ETRI) زمینه مساعدی در این خصوص به وجود آمده بود.مرکز تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی در زمینه های فناوری های مخابراتی، فناوری های هوشمند، فناوری های اطلاعاتی و محاسباتی و سلامت الکترونیکی در ایران فعالیت خواهد کرد و فعالیت های این مرکز با سرمایه گذاری مشترک ایران و کره جنوبی انجام می پذیرد. همچنین در حاشیه پنجمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری، چندین توافقنامه بین شرکت های کره ای، بلاروس، روسی و یونانی با شرکت سلامت الکترونیکی برکت جهت توسعه خدمات سلامت الکترونیکی در شرق آسیا و شرق آفریقا به امضا رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :