آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183150
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395 11:24
تعداد بازدید : 978

نسخه دوم کیس گرین X2 Jaguar وارد بازار شد

کمپانی گرین پس از موفقیت در تولید و فروش کیس X2 Jaguar، با اعمال تغییراتی درجهت بهینه سازی و توجه به نیاز کاربران، نسخه دوم این کیس را طراحی و تولید کرده است.
فناوران- کیس X2 Jaguar Ver 2.0 گرین نسخه بهینه نسل اول به شمار می رود و تغییراتی در اسکلت کیس به منظور نصب آسان تر قطعات حرفه ای در آن به وجود آمده است. اولین تغییر قابل ذکر، اضافه شدن شاسی فلزی به پنل جلوی کیس است که امکان نصب فن دوم در این قسمت را برای کاربران فراهم می سازد. با حذف براکت مخصوص نصب هارد دیسک های 3.5 اینچی، فضای نصب کارت گرافیک از طول 305 میلی متر به 400 میلی متر افزایش یافته تا کاربران حرفه ای بتوانند قدرتمندترین کارت های گرافیک را بدون محدودیت روی نسخه دوم کیس Green X2 Jaguar نصب کنند و در صورت نیاز، یک فن مستقیم برای دمش هوای خنک روی کارت گرافیک در قسمت جلوی کیس خود اضافه کنند.
سه محفظه برای نصب هارد دیسک 3.5 اینچی و سه محفظه برای نصب درایو های 2.5 اینچی (SSD) و دو عدد درایو 5.25 اینچی (ODD) در نسخه دوم کیس X2 Jaguar در نظر گرفته شده است. 
سیستم خنک کننده کیس X2 Jaguar گرین از سه عدد فن 120 میلی متری با دیود نوری سفید رنگ برخوردار است و با تغییر در اسکلت پنل جلوی کیس، امکان نصب یک فن 120 میلی متری  نیز وجود دارد. عمق 220 میلی متری کیس گرین X2 Jaguar نصب خنک کننده پردازنده تا ارتفاع 160 میلی متر را امکان پذیر می سازد و کاربران حرفه ای که از واترکولرهای سیکل باز بهره می برند، قادر به عبور لوله های واترکولر از دو شکاف شیلد دار مخصوص خواهند بود.
دستگیره مخصوص برای حمل و نقل آسان کیس و همچنین گیره نگه دارنده هدست از نسخه اول کیس X2 Jaguar حفظ شده و در نسخه دوم نیز می توانید از این امکانات بهره مند شوید. پوشش به اصطلاح شیشه ای (Transparent) در کناری برای مشاهده فضای داخلی کیس، جلوه زیبا و خاصی به X2 Jaguar می بخشد.  مشخصات فنی این کیس به شرح جدول است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :