آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183142
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395 11:16
تعداد بازدید : 752

مردم نگران امواج آنتن تلفن همراه نباشند

مدیرعامل شركت مخابرات ایران گفت: مردم در باره امواج آنتن های تلفن همراه (BTS) دغدغه نداشته باشند، زیرا تمام تجهیزات آن استاندارد است.

فناوران- سراییان، در باره خطرآفرین بودن آنتن های تلفن همراه  گفت: ما به تمام مردم اطمینان قطعی و قابل اثبات می دهیم كه فناوری به كار رفته در اپراتورهای تلفن همراه در ایران از جمله همراه اول فناوری روز دنیاست.
وی تصریح كرد: تمام استانداردهای بین المللی در ایران رعایت می شود و سازمان انرژی اتمی هم در راستای بررسی و پایش امواج و میزان خطر احتمالی آن با شركت مخابرات همكاری دارد. تجهیزات مخابراتی بكار رفته در ایران از سه برند برتر جهان تامین می شود.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران، همچنین در باره نقاط كورتلفن همراه نیز گفت: پوشش این نقاط كور مستلزم نصب آنتن BTS است و به هر دلیلی امكان نصب آنتن نباشد، این نقاط همچنان كور می ماند.
وی  اضافه كرد: این امر باید با همكاری سایر سازمان ها، ارگان ها و مردم انجام گیرد و همه اجازه دهند كه شركت مخابرات روی ساختمان ها و اماكن آنان آنتن نصب كند.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران در باره تعرفه های اینترنت هم گفت: شركت مخابرات بر پایه هزینه ها، خدمات مطلوبی ارایه می كند و سازمان تنظیم مقررات رادیویی تمام تعرفه های اپراتورهای مختلف را رصد می كند، لذا شاكیان می توانند در سایت این سازمان شكایت و هر نوع تخلفی را ثبت كنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :