آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183133
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395 10:59
تعداد بازدید : 899

کمیسیون مشاوران حقیقی نصر تهران برگزار می‎کند

نشست تی نت با موضوع فرصت‎های شغلی اینترنت چیزها

کمیسیون مشاوران حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران، اولین نشست از سمینارهای تی نت را با موضوع فرصت‎های شغلی با اینترنت چیزها برگزار می‎کند.

فناوران- آیدین عدالت مسوول کمیسیون مشاوران حقیقی این سازمان گفت: تی نت مجموعه نشست‎هایی است که در آنها به معرفی ابداعات، اختراعات و فناوری‎های نوین حوزه اطلاعات و ارتباطات و کاربردهای آن در دیگر حوزه‎های علوم پرداخته می‏شود. عدالت اضافه کرد: اولین نشست این سمینار قرار است با موضوع فرصت های شغلی با اینترنت چیزها روز یکشنبه 9 خرداد ماه جاری از ساعت 17:30 الی 19 در محل سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران برگزار شود.
مسوول کمیسیون مشاوران حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران درخصوص مخاطبان این سمینار تخصصی گفت: مخاطب این نشست‏ها عموم علاقه‎مندان و متخصصان صنعت مذکور، اعم از دانشجویان رشته‎های مرتبط و نیز بین رشته‏ای تا کارشناسان این صنعت است.
عدالت با بیان تشکیل کارگروه های علمی و اجرایی تی نت در کمیسیون مشاوران سازمان ادامه داد: دوره های اول و دوم این نشست‏ها طی سال های 1374 تا 1387 در مرکز پژوهش‏های علوم بنیادی فیزیک نظری و ریاضیات به همت جمعی از صاحب نظران و کارشناسان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا شد و پس از وقفه‎ای، هم اکنون نشست‏های دوره جدید در کمیسیون مشاوران حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران و با مساعدت دبیرخانه این سازمان، آغاز به کار کرده است.وی گفت: با توجه به محدودیت پذیرش در این نشست علاقمندان در اسرع وقت جهت ثبت نام به سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در آدرس tehrannsr.org مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :