آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18312
تاریخ انتشار : 30 آبان 1391 10:40
تعداد بازدید : 1183

نسخه جدید فایروال گیت پروتکت معرفی شد

شرکت کامگارد توزیع کننده ارزش افزوده محصولات و نرم افزارهای امنیت فناوری اطلاعات از ارایه نسخه 2/9 نرم افزار فایروال جدید شرکت گیت پروتکت خبر داده است.

فناوران- شرکت آلمانی گیت پروتکت یک نرم‌افزار پایدار را برای سازگاری با شرایط متغیر و چالش‌های آتی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات و محافظت از داده‌ها، توام با کارایی، امنیت و ثبات قابل اطمینان همیشگی به بازار ارایه داد.
این ارتقا در واقع پاسخ گيت‌پروتكت به این مسله است که امروزه شرکت‌ها باید رویکرد کاملا متفاوتی را نسبت به مدیریت خطرات امنیتی در شبکه‌‌های فناوری اطلاعات دنبال کنند. اِستِفان زیِگلِر، مامور ارشد فناوری شرکت گيت‌پروتكت، ضمن توضیح درباره نیاز به برنامه پالایش داده‌ها گفت: بر خلاف چند سال گذشته، امروزه دیگر پالایش داده‌ها بر اساس درگاه‌ها و پروتکل‌ها و مسدود کردن صفحه‌‌های جداگانه کافی نیست.
هومن خوشوقتی، مدیر فنی شرکت تجارت امن معتقد است: فایروال‌های نسل جدید اکنون باید کنترل سختگیرانه‌تری را بر بسته‌های داده و اطلاعات فراهم شده در آنها اعمال کنند. این روزها، حمله‌های سایبری مبتني بر نرم‌افزارهای تخصصی و با برنامه‌ریزی پیچیده، بهنگا‌م‌سازی‌های مداوم و ابزارهای فراوان برای نفوذ در شبکه یک شرکت هستند.
وی می‌افزاید: برنامه‌های کاربری مبتنی بر وب و شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌نویسی همگی هدف ایده‌آلی را برای بدافزارها فراهم می‌کنند. این نوع نرم‌افزار از ساختار ارتباطی فعلی شبکه شرکت یا معماری برنامه‌ها بهره می‌گیرد و ردیابی آن بی‌نهایت دشوار است.
در حالی که فیلترهای URL و محتوا فقط می‌توانند از بارگیری صفحه‌ها و محتوای غیر قابل قبول جلوگیری کنند یا آن را محدود کنند، فیلترهای برنامه می‌توانند وارد جزییات بیشتري شوند و فقط برخی از جنبه‌های یک سرویس یا پایگاه اینترنتی را مسدود کنند.
یک پالایشگر برنامه ترافیک داده را ثبت می‌کند، آن را ارزیابی می‌کند و بسته‌های داده را تجزیه و تحلیل می‌کند. مدیر امنیت فناوری اطلاعات شرکت، قوانین محیط شبکه را بر اساس این نتایج می‌نویسد و اطمینان حاصل می‌کند که این قوانین با سیاست شرکت مطابقت دارند و می‌توانند حداکثر محافظت را در برابر حمله‌های احتمالی ارایه دهند.
استفان زیگلر در ادامه گفت: ترکیب یک فیلتر موثر برنامه به همراه فیلترهای URL و همچنین محتوای گنجانده شده در نرم‌افزارهای امنیتی نسل بعدی فایروال UTM شرکت گیت پروتکت را تشکیل می‌دهد. این به این معناست که نسخه 2/9 محصولات گیت تروتکت مجموعه کاملی از نرم‌افزارهایی را ارایه می‌دهد که کاربر می‌تواند به آسانی برای حفظ امنیت شبکه‌های شرکت خود به کار گیرند.
نسخه 2/9 فایروال نسل نوين با پالایشگر برنامه یکپارچه آن در دسترس است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :