آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18300
تاریخ انتشار : 30 آبان 1391 10:10
تعداد بازدید : 464

مجمع شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان زرین برگزار شد

نخستین مجمع شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان زرین (تعاونی سهامی عام) با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره توسط سهامداران با حضور بالغ بر 87 درصد اعضا و نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

ایرنا- روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعلام این موضوع از بررسی و تصویب طرح اساسنامه شرکت و تعیین دو روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت خبر داد.
به پیشنهاد رییس کانون کشوری و تایید اعضای مجمع، پنج درصد از سود خالص سالیانه شرکت به نیت حضرت امام رضا (ع) در قالب تشکیل یک موسسه خیریه که سازوکار و ارکان آن با نظارت تعاونی مذکور پیش‌بینی خواهد شد، صرف امور رسیدگی به مشکلات آن دسته از خانواده بزرگ دفاتر پیشخوان دولت که دچار مشکلات خاص و نابه‌هنگام می‌شوند، خواهد شد.
همچنین رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در این جلسه با تشکر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین بانک توسعه تعاون گفت: نظارت وزارت تعاون بر این شرکت موجب خواهد شد تا هرگونه حاشیه‌سازی خنثی شود.
علی فلاح، در خصوص تلاش صورت گرفته برای ساماندهی فعالیت متمرکز دفاتر پیشخوان خدمات دولت با هدف تولید خدمات ارزش افزوده و رساندن انتفاع آن به شبکه دفاتر گفت: امروز بزرگ‌ترین آفت شبکه دفاتر نبود وجود انسجام و یکپارچگی به منظور رسیدن به اهداف عالی این شبکه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :