آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18298
تاریخ انتشار : 30 آبان 1391 10:7
تعداد بازدید : 1017

تمدید آهنگ پیشواز ایرانسل بدون اجازه مشترک!

یکی از اپراتورهای تلفن همراه در مناسبت های مختلف آهنگ پیشواز، هدیه می دهد که برای آسان تر شدن شیوه انتخاب آهنگ، دو روش به مشترکان پیشنهاد می شود.

خبرگزاری فارس- ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای تلفن همراه در مناسبت‌های مختلف به مشترکان خود آهنگ پیشواز هدیه‌ می‌کند.
برای مثال یکی از این مناسبت‌ها 75 دقیقه تماس دریافتی خارج از شبکه است که اپراتور در ازای آن یک ماه آهنگ پیشواز رایگان را به مشترک پیشنهاد می‌کند.
اگرچه این هدیه، تیر دو نشانی در راستای تبلیغ سرویس آهنگ پیشواز و داشتن تماس دریافتی خارج از شبکه است و علاوه بر آن، بیشتر به آن دسته از کسانی که به خودی خود این سرویس را فعال نمی‌کند، پیشنهاد می‌شود، اما به اندازه خود برای بسیاری از مشترکان دارای جذابیت است.  این جذابیت مخصوصا زمانی که مشترک نمی‌داند با پایان یک ماه، سرویس خود به خود و البته این بار با کسر هزینه تمدید می‌شود، بیشتر می‌شود اما امروز دیگر تقریبا اکثر قریب به اتفاق مشترکان از این موضوع آگاه شده‌اند و حواس‌شان به پایان مهلت آهنگ پیشوازشان است. جالب این جاست که بر حسب اتفاق روش انتخاب آهنگ از لیست پیشنهادی رایگان در اغلب مشترکان یکسان است. تجربه نشان داده که اغلب مشترکان، به شیوه “شانسی” و آزمون و خطا، یکی از آهنگ‌ها را انتخاب می‌کنند، سپس به گوشی خودشان زنگ می‌زنند تا آهنگ‌شان را گوش دهند و چنانچه خوش‌شان نیامد با آهنگ دیگری جایگزین می‌کنند.
این عادت شاید سخت و خارج از حوصله بودن مراحل شنیدن آهنگ ناشی شده باشد زیرا این افراد اغلب از دسته کسانی هستند که اگر حوصله این کارها را داشتند خودشان سراغ سرویس آهنگ پیشواز می‌رفتند، نه اینکه سرویس به سراغ‌شان بیاید.
البته دو راه کوتاه‌تر، برای شنیدن آهنگ پیشواز قبل از انتخاب وجود دارد که اهالی آهنگ پیشواز معمولا نیز از این دو روش استفاده‌ می‌کنند.
راه نخست تماس از سیم‌کارت با شماره 777 است. البته این روش برای خریدن آهنگ پیشواز است که می‌توانید با وارد کردن کد آهنگ، آهنگ را گوشی کنید و سپس مراحل خرید را ادامه ندهید. البته در این روش هزینه هر دقیقه اتصال به شبکه معادل تماس داخل شبکه به حساب مشترک منظور می‌شود و از این روش به نوعی هزینه هدیه آهنگ پیشواز برای اپراتور جبران می‌شود که بنابراین شاید روش کاملا خوبی نباشد.
روش دوم، مراجعه به سایت http://rbt.irancell.ir و وارد کردن نام یا کد آهنگ و شنیدن آن است که این روش برای کسانی که به اینترنت دسترسی دارند به مراتب راحت‌تر از روش اول و البته کاملا رایگان است.
به این ترتیب به محض هدیه گرفتن آهنگ پیشواز، کوتاه‌ترین راه سر زدن به سایت rbt است و سختی این روش نسبت به انتخاب شانسی فقط کمی بیشتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :