آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182964
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395 11:57
تعداد بازدید : 723

بدون تیتر

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از دریافت 15 ریال برای اجرای پروژه های آب و فاضلاب روستایی در اولین قبض ارسالی برای مشترکان خبر داد.

  پرواز با بویینگ یا ایرباس از مسکو و پترزبورگ به ۳ کلانشهر ایران در دستور کار خطوط هواپیمایی روسیه قرار گرفت.
  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از ایجاد 185 هزار شغل جدید تا پایان امسال در بخش صنایع کوچک و متوسط در کشور خبر داد.
  میانگین مصرف روزانه بنزین اردیبهشت ماه امسال از مرز ٨٥ میلیون لیتر گذشت.
  رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه استقبال از فصل جابه جایی امسال زودتر از سال های دیگر برای مستأجران آغاز شده است، گفت: به طور قطع کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی تأثیری بر افزایش نرخ اجاره بها نخواهد داشت.
  یک نماینده کارگری با بیان اینکه سازمان آموزش فنی وحرفه ای بدون اطلاع سازمان تأمین اجتماعی و انجمن ها اقدام به برون سپاری امور تمدید کارت مهارت کرده است، گفت: ادارات این سازمان با انجمن ها همکاری سلیقه ای دارند.
  مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با بیان زندگی ۳۰ درصد جمعیت کشوردر بافت های نابسامان شهری گفت: ۴.۱ درصد از اهداف بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهری در برنامه پنجم توسعه محقق شد.
 منابع هندی اعلام کردند پالایشگاه های هندی ۷۵۰میلیون دلار از بدهی خود به ایران را از طریق هالک بانک ترکیه و به یورو به ایران پرداخت کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :