آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18292
تاریخ انتشار : 30 آبان 1391 9:55
تعداد بازدید : 492

دستاوردهای تحقیقاتی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری منتشر می شود

طبق آخرین تصمیمات اخذ شده در کمیته انتشارات پژوهشگاه ICT به زودی بخشی از دستاوردهای تحقیقاتی گروه مطالعات راهبردی پژوهشکده مدیریت فاوا در قالب 11 جلد کتاب منتشر خواهد شد.

ایسنا- 11 جلد کتاب مذکور برگرفته از نتایج پروژه‌هایی است که به عنوان پشتوانه‌های سیاست‌گذاری، تصمیم‌گیری کلان و برنامه‌ریزی توسعه ICT در گروه مطالعات راهبردی تعریف و اجرا شده‌اند. مباحث تخصصی کتاب‌ها مطابق عناوین پروژه‌ها، شامل ساختارهای اقتصادICT ، شاخص‌های سیاست‌گذاری در حوزه ICT، موضوعات مربوط به افزایش سهم ICT در اقتصاد ملی GDP، مدل‌های سرمایه‌گذاری و توسعه بخش، الگوهای توسعه اشتغال، مدیریت توسعه فناوری‌های ICT، سیاست‌های توسعه آموزش ICT، تولید در بخش ICT و سیاست‌های حمایتی، مدل‌های قیمت‌گذاری و تعرفه اینترنت پرسرعت، آمایش اقتصادی کشور از حیث توسعه خدمات ICT و در نهایت خلاصه این موارد با عنوان “استراتژی توسعه ICT کشور” است که برای استفاده استادان، پژوهشگران و دانشجویان حوزه ICT و دستگاه‌های ذی‌ربط سراسر کشور منتشر می‌شود.
 کتاب‌های مذکور در قالب 11 جلد کتاب، شامل 10 جلد کتاب اسناد و یک جلد خلاصه تحت عنوان “استراتژی توسعه ICT” منتشر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :