آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18291
تاریخ انتشار : 30 آبان 1391 9:53
تعداد بازدید : 713

برگزاری جشنواره معلولان و فضای مجازی

نخستین جشنواره “توان یابان و فضای مجازی” هم زمان با روز جهانی معلول به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعـــد برگزار می شود.

فناوران- صدیقه اکبری دبیر نخستین جشنواره توان‌یاب و فضای مجازی با اعلام این خبر شناسایی و معرفی توانمندی‌های توان‌یابان در فضای مجازی، افزایش کیفی و کمی حضور توان‌یابان در فضای رسانه‌ای مجازی و تجلیل از فعالان توان‌یاب در فضای سایبر را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
وی با اشاره به حضور فعال توان‌یابان در عرصه‌های مختلف فضای مجازی گفت: این جشنواره در دو بخش اصلی و بخش جنبی برگزار می‌شود. صدیقه اکبری با توضیح اینکه توان‌یاب و آموزش و اشتغال، توان‌یاب و عرصه‌های مختلف اجتماعی و توان‌یاب و هنر موضوعات بخش اصلی نخستین جشنواره توان‌یاب و فضای مجازی را تشکیل می‌دهند، افزود: بخش جنبی این جشنواره با موضوع آزاد برگزار می‌شود و از این رو در این بخش انتظار حضور پررنگ توان‌یابان و دوستداران جامعه بزرگ توان‌یابان کشور با علاقه‌مندی‌های متنوع را داریم.
همه توان‌یابان و دوستــداران جامعه بزرگ توان‌یابان کشور که دارای سایت یا وبلاگ در فضــای مجـــازی هستند حتــی با داشتن یک پست الکترونیکی درباره توان‌یابان می‌تواننـــد با مراجعه به سایت www.raad-charity.org و ثبت‌نام در بخش مشخص شده در جشنـــواره توان‌یاب و فضای مجـــازی شــرکت کنند.
مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این جشنواره نهم آذرماه 91 است واز برگزیدگان نخستین جشنواره توان‌یاب و فضای مجازی هم‌زمان با روز جهانی معلول در مراسمی با اهدای جوایزی نفیس تقدیر خواهد شد. قابل ذکر است سایت‌های پرشین بلاگ و سلامت نیوز نیز در برگزاری این جشنواره با مجتمع آموزشی نیکوکاری رعـــد مشارکت می‌کنند و از اعضای هیات داوران هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :