fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 182909
  تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395 10:32
  تعداد بازدید : 827

  آغاز همکاری های ایران رایانه و BankSoft کرواسی

  دو شرکت ایران رایانه از ایران و BankSoft کرواسی در زمینه راه حل های بانکی و مدیریت اسناد فایلر توافقنامه امضا کردند.

  فناوران- همایش مشترک تجاری شرکت های ایرانی و شرکت های کرواسی، 29 اردیبهشت ماه جاری با حضور رییس جمهور کشور کرواسی و یک هیات اقتصادی 70 نفره در طبقه دهم اتاق ایران برگزار شد. در این سفر موافقتنامه هایی نیز به امضا رسید که از جمله، شرکت ایران‏رایانه، پیشتاز در زمینه اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد فایلر، با شرکت BankSoft از کرواسی که در زمینه راه‏حل‏های بانکی و بانکداری الکترونیکی فعالیت می کند، توافقنامه همکاری مشترک در بازارهای ایران، کرواسی و عمان به امضا رساندند.
  این توافقنامه در زمینه گسترش همکاری این دو شرکت در زمینه تهیه و آماده سازی محصولات مرتبط با اتوماسیون اداری فایلر در اروپا و ماژول‏های پیشرفته سامانه های Core Banking با استانداردهای EU، شامل گزارش‏گیری بر اساس استانداردهای (Basel II/III)، مدیریت وام، تراکنش های مالی داخلی و بین المللی، امور مربوطه به کارت های بانکی و اعتباری، موبایل بانک، اینترنت بانک و موبایل توکن و تمامی نیاز های بانک های ایران و عمان است. 
  متعاقب این توافقنامه، این دو شرکت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که از 20 تا 23 تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود به صورت مشترک شرکت خواهند کرد و خدمات و محصولات خود را ارایه می‎کنند. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :