آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 182785
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1395 10:45
تعداد بازدید : 625

شبکه ملی اطلاعات به شیراز، تبریز و مشهد می رسد

مدیرعامل شرکت ارتباطات و زیرساخت گفت: بخشی از شبکه ملی اطلاعات که همان مرکزهای تبادل داده است تا پایان خرداد در شیراز، تبریز و مشهد رونمایی می شود.

فناوران- محمدجواد آذری جهرمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: اجرای کامل شبکه ملی اطلاعات، مهمترین وظیفه این شرکت در شرایط تازه است که با جدیت دنبال می شود.
وی گفت: بخش زیادی از کارهای شبکه ملی اطلاعات انجام شده است و بقیه کارها در دوران تازه انجام می شود تا شاهد اجرای کامل باشیم. آذری جهرمی اصلاح مدل اقتصادی شرکت زیرساخت را یکی دیگر از برنامه های خود عنوان کرد و گفت: برنامه های زیادی برای آن دیده شده است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اصلاح مدل اقتصادی در شبکه ارتباطات زیرساخت با همکاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام می شود که مذاکره در این زمینه آغاز شده است و امیدواریم در یک ماه آینده کاهش نرخ ملموسی در ارتباطات بین استانی شبکه زیرساخت داشته باشیم.
وی هدف از اتخاذ این تصمیم را کاهش هزینه اپراتورهای ارتباطی عنوان کرد و افزود: باید درآمد زیرساخت را از مسیر ترانزیت های بین المللی محقق کنیم و برای حصول عدالت اجتماعی، سیاست توسعه و حمایت از اپراتورها را در داخل کشور داشته باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :