آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18254
تاریخ انتشار : 29 آبان 1391 10:4
تعداد بازدید : 675

مدیر برند و ارتباطات رایتل:

ایجاد مراکز مستقل خدمات امور مشترکان، توجیه تجاری ندارد

ایجاد مراکز مستقل خدمات امور مشترکان رایتل برای واگذاری سیم کارت های این برند در کشور فاقد توجیه تجاری است.

تلنا- شاهین آرپناهی، مدیر برند و ارتباطات رایتل با اشاره به اینکه در حال حاضر رایتل تنها در تهران و کرج دارای فروشگاه‌ها و مراکز خدمات امور مشترکان مستقل است، گفت: در حال حاضر برای واگذاری سیم‌کارت‌های رایتل دو کانال یکی فروش اینترنتی که خرید از این طریق را به مردم و توصیه می‌کنیم و دیگری واگذاری از طریق یکهزار و 600 دفتر پیشخوان خدمات دولت است را داریم و اگر در شهری به توجیه تجاری برسیم که نیاز به داشتن فروشگاه‌های اختصاصی است برای راه‌اندازی آن اقدام می‌کنیم.
وی با بیان اینکه به تدریج باید مراکز خدمات امور مشترکان را در شهر‌های بزرگ دایر کنیم گفت: مذاکرات و مکان‌یابی لازم را برای راه‌اندازی فروشگاه‌های اختصاصی در شهر‌هایی که واگذاری سیم‌کارت را آغاز کرده‌ایم انجام شده اما اینکه این طرح چه زمانی عملیاتی شود هنوز زمان مشخصی را نمی‌توان برای آن اعلام کرد. آرپناهی با اشاره به اینکه در حال حاضر سیم‌کارت‌های رایتل در 45 شهر آنتن‌دهی دارد گفت: خرید و فروش تجاری سیم‌کارت‌ رایتل در 15 شهر آغاز شده و به زودی فروش آنلاین سیم‌کارت‌ها را آغاز خواهیم کرد. مدیر برند رایتل در پاسخ به این پرسش که مشکلات موجود بر سر راه تامین تجهیزات تا چه اندازه در تاخیر رایتل به وعده‌هایش موثر بود گفت: در حال حاضر شرایط کشور خاص است اما به شکلی نبوده که برای ما مشکل‌ساز باشد تنها روند توسعه را با کندی مواجه کرد و اگر این شرایط به وجود نمی‌آمد حتما با سرعت بیشتر کار‌ها پیش می‌رفت.
وی با اشاره به افزایش دوره انحصار رایتل و ابهامات به وجود آمده از آن گفت: به دوره انحصار رایتل چیزی اضافه نشده، دوره انحصار رایتل 24 ماه بوده و الان هم همان 24 ماه است. موضوع این است که در پروانه رایتل تنها دیوریشن و یا همان دوره انحصار قید شده است و تاریخی برای شروع این دوره انحصار مشخص نشده که شروع آن از سوی رگولاتوری شهریور ماه امسال اعلام شده است.
وی درباره سرویس‌های جدید این اپراتور بر بستر موبایل گفت: در حال حاضر مراحل تست TV را پشت سر می‌گذرانیم و امیدواریم به زودی این سرویس را در اختیار مشترکان‌مان قرار دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :