آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18244
تاریخ انتشار : 29 آبان 1391 9:49
تعداد بازدید : 1524

حضور دولتی ها در الکامپ اجباری شد

تمامی دستگاه های دولتی براساس حکم معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری موظف شدند تا آخرین خدمات الکترونیکی خود را در نمایشگاه الکامپ هجدهم ارایه کنند.

خبرگزاری مهر- معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهوری در نامه‌ای تمامی دستگاه‌های دولتی را موظف کرد تا آخرین خدمات الکترونیکی خود را در این نمایشگاه ارایه کنند.
در این نامه آمده است: با توجه به برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 91) از تاریخ 19 الی 22 آذرماه سال جاری، هماهنگی‌های لازم برای برپایی سالن اختصاصی دولت الکترونیکی در نمایشگاه مذکور با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده است. لذا دستگاه‌های اجرایی به منظور معرفی برنامه‌ها و اقدام‌های انجام شده در حوزه توسعه دولت الکترونیکی در کشور به ویژه در محورهای خدمات الکترونیکی، مهندسی مجدد و اصلاح فرآیندها و ایجاد و توسعه زیرساخت‌های داده‌ای باید حضور فعال و پررنگ داشته باشند.
در بخش خدمات الکترونیکی باید خدماتی که تا پایان سال جاری به صورت کاملا الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری مردم ارایه خواهند شد را معرفی کنند.
همچنین خدماتی که هم‌اکنون از طریق دفاتر پیشخوان ارایه شده و یا تا پایان سال جاری ارایه خواهد شد، خدماتی که در بستر الکترونیکی و در تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی ارایه می‌شوند و خدماتی که از چندین کانال الکترونیکی به مردم و دستگاه‌ها ارایه می‌شوند را در این نمایشگاه معرفی کنند.
در بخش مهندسی مجدد و اصلاح فرآیندها نیز باید روش‌های به کار گرفته شده در زمینه بهینه‌سازی و یا مهندسی مجدد فرآیندها که نتایج اجرای آنها ملموس و قابل ارایه بوده و فرآیندهایی که اصلاح، بهینه و یا بازبینی شده‌اند (مقایسه با روش‌های قبلی از جیث زمان، هزینه، سرعت انجام، رضایت ارباب رجوع و غیره) باید در الکامپ هجدهم معرفی شوند.
همچنین در بخش ایجاد و توسعه زیرساخت‌های داده‌ای نیز باید پایگاه‌های اطلاعاتی که ایجاد شده و یا توسعه یافته‌اند، درگاه‌های ارایه خدمات الکترونیکی که ایجاد شده و یا توسعه یافته‌اند، پنجره یا پنجره‌های واحد ارایه خدمات الکترونیکی که ایجاد شده و یا توسعه یافته‌اند و راهکارهای نوین که به منظور نیل به اهداف توسعه دولت الکترونیکی در کشور به کار گرفته شده‌اند نیز باید معرفی شوند.
لذا تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌توانند برای ثبت‌نام و استفاده از تسهیلات ویژه از طریق وبگاه نمایشگاه به آدرس www.elecomp18.com اقدام کنند.
زمان و مکان برگزاری جلسه توجیهی با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص نحوه تخصیص غرفه‌ها، تسهیلات ارزیابی و انتخاب دستگاه‌های پیشرو و برتر از طریق این وبگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :