آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18209
تاریخ انتشار : 28 آبان 1391 11:6
تعداد بازدید : 642

ارایه خدمات ارزی بانك توسعه صادرات روی موبایل

دسترسی به خدمات بانکی ارزی در نسخه جدید همراه بانک سفیر بانک توسعه صادرات امکان پذیر شد.

 بینا- نسخه جديد برنامه قابل اجرا در تلفن‌ همراه كه توسط بانك توسعه صادرات عرضه شده و موسوم به نسخه 5/2 است، امكان مشاهده صورت‌حساب و مانده حساب ارزي فراهم آمده است.
مركز فناوري اطلاعات وارتباطات اين بانك در اطلاعيه‌اي از مشتريان بانك توسعه صادرات ايران خواسته است تا جديدترين نسخه همراه‌بانك سفير را از سايت اين بانك دانلود كنند.
دارندگان انواع حساب‌ها در اين بانك مي‌توانند با دانلود اين نرم‌افزار و اجرا كردن آن در تلفن همراه خود از خدمات انتقال وجه، پرداخت اقساط و پرداخت قبض بدون اتصال به اينترنت استفاده كنند.مشتريان با استفاده از رمز حساب سيستم تلفن‌بانك خود مي‌توانند از خدمات اين سيستم استفاده كنند اما براي فعال‌سازي سرويس‌هاي مالي مانند انتقال وجه و پرداخت قبض با حساب، بايد براي فعال‌ کردن و احراز هويت فقط يك ‌بار به شعبه بانك توسعه صادرات مراجعه کنند.
برخي از خدماتي كه بر روي اين نرم‌افزار ارايه شده شامل انتقال وجه بين بانكي (پايا)، انتقال به حساب ديگران، پرداخت اقساط تسهيلات، استعلام چك و پرداخت قبض اعلام شده است. همچنين اين قابليت بر روي اين سرويس وجود دارد تا در صورت مفقود شدن كارت بانك، براي مسدود كردن آن اقدام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :