آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 181572
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1395 10:48
تعداد بازدید : 825

نمایشگاه کتاب زیر پوشش 4G همراه اول رفت

امسال اپراتور اول با نصب 5 سایت علاوه بر توسعه ظرفیت شبكه، سعی در پوشش هرچه بهتر فضای نمایشگاه كتاب دارد و بازدیدكنندگان می توانند از خدمات نسل های 3 و 4 تلفن همراه استفاده كنند.


فناوران- امسال اپراتور اول با نصب 5 سایت (یك سایت ثابت، 3 سایت سیار و یك سایت برای مبادی ورودی شهر آفتاب)، علاوه بر توسعه ظرفیت شبكه، سعی در پوشش هرچه بهتر فضای نمایشگاه داشته و بازدیدكنندگان از طریق این آنتن ها می توانند از خدمات نسل های 3 و 4 تلفن همراه استفاده كنند و علاوه بر این، برای رفاه حال مشتركان، ایستگاه متروی شهرآفتاب نیز به سایت نسل سوم مجهز شده است.
همراه اول كه امسال حضور گسترده ای در نمایشگاه كتاب دارد، با ارایه خدماتی نظیر فروش اقساطی سیم كارت های دایمی در 36 قسط، فروش اقساطی سیم كارت دانشجو در 6 قسط، تعویض سیم كارت های معمولی با سیم كارت (Usim) 4G، سرویس ستاره اول (*1#)، فروش مودم، فروش باندلینگ محصولات نوترینو، ارایه خدمات ارزش افزوده و پاسخگویی و راهنمایی مشتركان حاضر در نمایشگاه؛ آخرین دستاوردها و سرویس های نوین خود را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دهد.
بر اساس این گزارش، همراه اولی ها برای استفاده از خدمات این شركت، می توانند به غرفه های همراه اول در نمایشگاه كتاب، واقع در رو به روی متروی شهر آفتاب ، نبش سالن دانشگاهی و بین سالن عمومی و كودك مراجعه كنند. همچنین همراه اول از برگزاری نخستین سمینار استعدادیابی در حوزه كسب و كارهای دیجیتال با عنوان «نقش نوآوری و خلاقیت در اقتصاد مقاومتی» خبر داد.   براساس این گزارش، قایم مقام مدیرعامل شركت ارتباطات سیار به فعالیت های این اپراتور ارتباطی برای راه اندازی زیرساخت های موبایل باندپهن در كشور پرداخت و گفت: امروز همراه اول تنها یك اپراتور تلفن همراه نیست، بلكه با مجموعه ای از شركت های فعال در حوزه دیجیتال و دانشگاه های معتبر كشور در بخش فناوری در ارتباط مستمر است.
قایم مقام همراه اول افزود: قابل توجه است كه از این نوع همكاری ما با استعدادهای داخلی، در طول چند سال اخیر بیش از 10شركت برتر در حوزه فناوری بوجود آمده كه در نوع خود و با بضاعت امكانات موجود در كشور قابل توجه است.
وی خاطرنشان كرد: همه ما می دانیم كه فعالیت در حوزه های نوآورانه و دیجیتال پرمخاطره است اما تجربه نشان داده كه نباید ترسید چرا كه ترس عامل اصلی مرگ ایده های نوآورانه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :