آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 181484
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1395 10:56
تعداد بازدید : 754

تعطیلات کشدار در بازار کامپیوتر

قیمت دلار آزاد از اوایل هفته روندی نزولی در پیش گرفت؛ با این حال واکنش بازار به این موضوع بسیار سرد و خنثی بود.

فناوران-  اوایل هفته گذشته که نرخ دلار به رقم حدود 3هزار و 450 تومان رسید، در بازار خرید و فروش کالاهای کامپیوتری شاهد هیچ تغییری نبودیم و خریداران همچنان در برابر تقاضا مقاومت می کنند.
به گفته این فعال بازار، شرایط بازار به نحوی است که به هیچ اتفاقی نمی توان اعتماد کرد و به همان اندازه که امکان رشد قیمت دلار در روز آینده وجود دارد، به همان اندازه هم امکان کاهش قیمت وجود دارد.
یکی دیگر از فعالان بازار کامپیوتر هم با تایید  گفته های همکارش می گوید: روز شنبه، دلار دومین کاهش متوالی خود را تجربه کرد و از محدوده 3 هزار و 470 تومان خارج شد، با این حال بازار همچنان در حالت نیمه تعطیل به سرد می برد. به گفته وی، در اولین روز هفته، شاخص ارزی معاملات خود را با قیمت 3 هزار و 460 تومان آغاز کرد که کاهشی 10 تومانی نسبت به قیمت بسته شده روز پنج شنبه داشت. در ادامه روز، دلار به سرعت کاهش بیشتری را تجربه کرد و تا پیش از ساعت 12 بعدازظهر وارد محدوده 3 هزارو 450 تومان شد. با این حال نه تنها کسبه و فعالان بازار برای تغییر قیمت اقدام نکردند، بلکه خریداران هم به بازار مراجعه نکرده و متاسفانه بازار همچنان در تعطیلات به سر می برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :