آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 181363
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1395 10:48
تعداد بازدید : 733

برنامه ویژه ای ام دی برای نیمه دوم سال ۲۰۱۶

ای ام دی پردازنده های گرافیکی پولاریس و پردازنده های زن را در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی به عنوان هدف اصلی خود برای عرضه در بازار مصرف ارائه خواهد کرد.


رایورز- شرکت ای ام دی این شانس را دارد که در نیمه دوم سال جاری میلادی به واسطه عرضه دو محصول بسیار نیرومند خود فرصت بهبود درآمد خود را در این سال داشته باشد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده این دو محصول شامل پردازنده های گرافیکی پولاریس و پردازنده های زن هستند که هردو دارای قدرت بسیار بالایی بوده و می توانند موفقیت این شرکت در بازار را تضمین کنند.
شایان ذکر است که شرایط بازار کامپیوترهای خانگی موجب شده است تا شرکت ای ام دی با یک بحران شدید روبرو شده و با افتی ۲۰ درصدی در فروش پردازنده های کامپیوتری روبرو
باشد.
به این ترتیب این شرکت علاوه بر تاکتیک یاد شده قصد دارد تا با تمرکز بیشتر بر روی ارائه محصولات قابل استفاده روی کنسول های بازی به سراغ بهبود آمار فروش خود برود.
گفته می شود که علی رغم افت شدید بازار کامپیوترهای خانگی، پردازنده های نسل جدید ای ام دی با استقبال بسیار زیاد منتقدان روبه رو شده است که این امر می تواند شانس موفقیت این قطعات را در بازار افزایش دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :