آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 181362
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1395 10:46
تعداد بازدید : 650

سه بسته پیشنهادی مخابرات برای افزایش تعرفه تلفن ثابت

در حالی که وزیر ارتباطات از افزایش تعرفه مکالمه داخل استانی و حق اتصال تلفن ثابت تا ماه آینده خبر داد، یک مقام مسوول در مخابرات هم جزییات پیشنهادها در این باره را تشریح کرد.

فارس- داود زارعیان، درباره اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر افزایش تعرفه های تلفن ثابت تا ماه آینده، گفت: پیش از این مخابرات سه پیشنهاد برای تغییر تعرفه های تلفن ثابت به کمیسیون تنظیم مقررات ارایه کرده بود که با توجه به نظر وزیر ارتباطات به نظر می رسد این سه پیشنهاد در کمیسیون در حال بررسی است.
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با تشریح سه پیشنهاد مخابرات، توضیح داد: پیشنهاد اول افزایش آبونمان و پیشنهاد دوم افزایش توأمان تعرفه آبونمان و تعرفه مکالمه است.
وی ادامه داد: در پیشنهاد سوم نیز تعریف هزینه آبونمان ثابت و مکالمه آزاد مطرح شده است که در این بسته مشترک روستایی با پرداخت 3 هزار تومان، مشترک شهری با پرداخت ماهانه 7 هزار تومان و مشترکان در کلانشهرها با پرداخت ماهانه 10 هزار تومان مکالمات نامحدود ثابت به ثابت داخل و خارج استانی خواهند داشت.زارعیان گفت: همچنین پیش از این افزایش حق اتصال تلفن ثابت که هم اکنون نیز 50 هزار تومان است نیز درخواست شده بود.
سخنگوی شركت مخابرات ایران همچنین از تهیه یك تفاهم نامه همكاری با شركت های كره ای فعال در بخش شبكه خبر داد و گفت: این تفاهمنامه امروز (دوشنبه) در حضور روسای جمهوری دو كشور امضا خواهد شد.
داود زارعیان به ایرنا گفت: این تفاهمنامه همكاری در دست تهیه است تا با امضای آن نحوه همكاری مخابرات ایران با شركت مخابرات كره جنوبی روشن شود.وی خاطرنشان كرد: تفاهمنامه مذكور با هدف استفاده از توان و ظرفیت شركت های بخش خصوصی كره جنوبی برای توسعه شبكه مخابراتی كشور تدوین و امضا خواهد شد.
زارعیان به همكاری این شركت با شركت مخابرات كره جنوبی در سال گذشته برای اجرای پروژه هوشمند سازی شهر قم پرداخت و گفت: امضای تفاهمنامه همكاری ذكر شده روند اجرای این پروژه و سایر پروژه ها را سرعت خواهد بخشید.
سخنگوی شركت مخابرات ایران افزود: پروژه های توسعه ای این شركت با بهره گیری از توان شركت های خارجی اجرا خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :