آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 181290
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395 11:25
تعداد بازدید : 714

بانک ملی مدعی شد

«بام» استانداردهای بالای امنیتی دارد

«بام» (بانک اول من)، یک سامانه اینترنتی بانکداری الکترونیک است که با برخورداری از استانداردهای بالای امنیتی و ویژگی های انحصاری خدمات بانکی، در این بانک راه اندازی و در کنار سیستم های دیگر بانک به ارائه خدمات بانکی می پردازد.

بانک ملی - در این سامانه، توجه به راحتی و سهولت کار کاربران در کنار حفظ امنیت کامل و سرعت و صحت بسیار بالای عملیات بانکی مدنظر قرار گرفته و از جمله ویژگی های بارز آن می توان انتقال وجه هوشمند، شارژ خودکار سیم کارت، صورتحساب های متنوع، سازگاری با تمام دستگاه های ارتباطی اینترنتی (تبلت و انواع گوشی های هوشمند)، برقراری ارتباط آنلاین با سایر کاربران، پرداخت اقساط را  نام برد. 
برای کار با سامانه برخلاف سامانه های قبلی بانک، به ابزار جانبی (token) نیاز نبوده و کاربر به آسودگی در هر زمان و مکان و با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشد به راحتی می تواند کارهای بانکی خود را انجام دهد.
با توجه به تکنولوژی های جدید استفاده شده در این سامانه حتی در صفحات ورودی از صفحه کلیدهای مجازی که در اصل به نوعی القا کننده امنیت کاذب هستند نیز استفاده نشده و مشابه سامانه های بانک های بزرگ دنیا، امنیت سامانه به جای واگذاری به مشتری از طریق تکنولوژی های موجود در سامانه تامین شده  است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :