آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18096
تاریخ انتشار : 24 آبان 1391 10:22
تعداد بازدید : 492

معاون مخابرات استان تهران اعلام کرد:

تعرفه و امکانات سرویس ویدیو کنفرانس

معاون کنترل شبکه مخابرات استان تهران با اعلام ارتقای امکانات ویدیو کنفرانس نسبت به سال گذشته و افزایش تعداد جلسات موفق این سرویس گفت: از اقدامات خوب سال گذشته برگزاری دو همایش همزمان بود که با موفقیت انجام شد.

متقی با اشاره به امکان برقراری این سرویس در 30 استان کشور با توجه به استقبال صورت گرفته از سوی مدیران و اینکه با توجه به امکانات فنی موجود، این سرویس امکان برقراری 3 کنفرانس همزمان 16 نقطه‌ای را دارد گفت: افرادی که حتی یک بار از این سرویس استفاده کردند، مشترک این سرویس شدند و همچنین قرار بود امکاناتی برای شرکت‌هایی که استفاده بیشتری دارند در جهت تخفیف انجام شود که هنوز تصمیم جدیدی در این باره گرفته نشده است.
متقی درباره افزایش تعرفه این سرویس طی سال آینده گفت: هنوز صحبتی درباره افزایش تعرفه نداریم اما در پی آن هستیم تا این سرویس upgrade شده و با کیفیت بالاتر و روی HD پخش شود و همچنین تعداد نودها نیز افزایش یابد.
معاون مدیرکل کنترل شبکه استان تهران بیان کرد: مشترکان این سرویس می‌توانند به صورت موردی سرویس در خواستی خود را دریافت کرده و به ازای 2 ساعت ارتباط با یک نقطه برون استانی مبلغ دو میلیون و 600 هزار ریال به اضافه 5 درصد عوارض و مالیات پرداخت کنند. چنانچه متقاضی همزمان درخواست برقراری ارتباط با چندین نقطه را داشته باشد هزینه کل از حاصل ضرب تعرفه مذکور در تعداد کل نقاط درخواستی متقاضی محاسبه می‌شود. البته تعرفه درون استانی ( داخل استان تهران) به ازای هر 2 ساعت مبلغ یک میلیون ریال در ارتباط با یک نقطه است.
بنابر اعلام ستاد خبری گروه مخابرات ایران، وی از دیگر امکانات این سرویس به امکان ضبط کنفرانس برگزار شده اشاره و بیان کرد: پس از برگزاری هر کنفرانس یک نسخه از کنفرانس روز به صورت DVD به برگزار کننده داده می‌شود و در حال حاضر پهنای باند استفاده در این سرویس برای هر نقطه 2مگابیت است.
متقی در توضیح تاثیر نوسانات ارز به نحوه ارایه این سرویس گفت: به دلیل اینکه تجهیزات پیشتر خریداری شده بود این سرویس دچار مشکلی نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :