آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18054
تاریخ انتشار : 23 آبان 1391 10:14
تعداد بازدید : 2140

آبان ماه

سمینار مقایسه تطبیقی استانداردهای مدیریت خدمات فاوا برگزار می شود

گروه راهبری و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات انجمن انفورماتیک ایران، سمینار مقایسه تطبیقی چارچوب ها و استانداردهای مدیریت خدمات فاوا و چالش های یک پیاده سازی موفق برگزار می کند.

روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای- سمینار «مقایسه تطبیقی چارچوب‌ها و استانداردهای مدیریت خدمات فاوا و چالش‌های یک پیاده‌سازی موفق» توسط گروه راهبری و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات انجمن انفورماتیک ایران، روز چهارشنبه 24 آبان ماه با سخنرانی محمد شریفی (مشاور مستقل پیاده‌سازی چارچوب‌ها و استانداردهای مدیریت خدمات و امنیت فناوری اطلاعات) برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش آشنایی مدیران و کارشناسان ارشدIT، مدیران  ارشد و اجرایی و کارشناسان ارشد کسب و کار با استانداردها و چارچوب‌های موجود برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، معرفی مقدماتی فرآیندهای موجود در چارچوب ITIL V.3 و استاندارد
ISO/IEC 20000 و بررسی چالش‌های مرتبط با پیاده‌سازی موفق چارچوب‌ها و استانداردهای مرتبط با مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، از اهداف این سمینار است.
همچنین سرفصل‌های این سمینار معرفی چارچوب‌های ITIL ,CMMI-SVC و همچنین استانداردISO/IEC 20000 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، بررسی تطبیقی چارچوبITIL V.3 و استانداردISO/IEC 20000، معرفی فرآیندهای مهم در ITIL V.3 وISO/IEC 20000 و چالش‌های یک پیاده‌سازی موفق استانداردISO/IEC 20000 و ITIL V.3 عنوان شده است.
این سمینار قرار است در آمفی تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در خیابان حافظ شمالی، نبش زرتشت برگزار شود.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 88861421 تماس بگیرید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :