آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18007
تاریخ انتشار : 22 آبان 1391 1:4
تعداد بازدید : 524

اوراکل به خرید ادامه می دهد

شرکت اوراکل از خرید یکی از عرضه کنندگان راهکارهای پردازش ابری و مدیریت سبد پروژه ها به نام اینستانتیس (Instantis) خبر داده است.

همکاران سیستم- شرکت اوراکل که در چندین ماه گذشته میلیون‌ها دلار صرف خرید شرکت‌های عرضه کننده فناوری‌ها و راهکارهای کسب و کار کرده است، باز هم اقدام به خرید شرکت جدیدی کرده است. اوراکل که خود یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای کسب و کار و مالک چندین پایگاه داده بزرگ است، قصد دارد راهکارهای اینستانتیس در حوزه فناوری‌های پردازش ابری و مدیریت پروژه‌ها را با محصولات خود در این زمینه ترکیب کند. به نظر می‌رسد شرکت اوراکل تصمیم گرفته است محصولات اینستانتیس را به ویژه با دو محصول خود به نام‌های فوزیون و پرایماوِرا (Primavera) ترکیب کند.
شرکت اوراکل که برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ با خرید شرکت پرایماورا به صورت جدی وارد بازار راهکارهای مدیریت پروژه‌ها شده است، در حال حاضر با شرکت سپ در این بازار رقابت می‌کند. اوراکل اعلام کرده ترکیب این محصولات به شرکت‌های مشتری اجازه می‌دهد از آنها برای مدیریت و کنترل راهبردهای کسب و کار خود استفاده کنند.
گفتنی است، شرکت اوراکل در سال جاری میلادی میلیون‌ها دلار از سرمایه خود را صرف خرید شرکت‌هایی مثل تالئو، کالکتیو اینتلکت، اگزیگو و اینولور کرده است. دامنه فعالیت این شرکت‌ها طیف وسیعی از خدمات، از راهکارهای کاریابی و مدیریت استعداد‌ها گرفته تا راهکارهای مجازی‌سازی سرور‌ها را پوشش می‌دهد.
مقامات این دو شرکت جزییات بیشتری در زمینه این معامله منتشر نکرده‌اند، اما بنا بر خبر اعلام شده از سوی اوراکل، این دو شرکت قصد دارند تا قبل از نهایی شدن این معامله به صورت مستقل به فعالیت‌های خود ادامه دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :