آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18005
تاریخ انتشار : 22 آبان 1391 0:59
تعداد بازدید : 556

نماینده ایران رییس کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا – اقیانوسیه شد

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به مدت دو سال ریاست کمیته مدیریتی جامعه مخابراتی آسیا – اقیانوسیه (APT) را بر عهده گرفت.

روابط عمومی زیرساخت - در سی و ششمین اجلاس کمیته مدیریتی APT که در شهر بانکوک برگزار شد، احمد پورنگ نیا، عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به اتفاق آراء برای 2 سال به ریاست کمیته مدیریتی APT انتخاب شد.
جامعه مخابراتی آسیا – اقیانوسیه APT در سال 1979 به ابتکار اتحادیه جهانی مخابرات ITU و با هدف توسعه زیرساخت‌های ارتباطاتی در منطقه آسیا و اقیانوسیه تأسیس شد و هم اکنون 36 کشور آسیایی و اقیانوسیه عضو این جامعه هستند و مقر آن در بانکوک – تایلند است.
بر این اساس کمیته مدیریتی APT یکی از مهمترین ارکان تصمیم گیری APT است که اجلاس‌های آن به صورت سالانه برگزار می‌شود و در آن طرح‌ها و برنامه‌های محتوایی و مالی - اداری سال بررسی و برنامه کاری و مالی سال بعد تصویب و برای اجراء در اختیار دبیر کل APT قرار می‌دهد.
وظایف رییس کمیته مدیریتی APT عبارت است از نظارت بر وظایف اداره جامعه مخابراتی APT، پیگیری خط مشی و اصول مجمع عمومی APT، نظارت بر عملکرد فعالیت‌های دبیرخانه و تعیین وظایف اعضاء دبیرخانه. همچنین تدوین طرح‌ها و برنامه‌های محتوایی و مالی – اداری APT و بررسی موضوات اجلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی از دیگر وظایف این کمیته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :