آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17697
تاریخ انتشار : 17 آبان 1391 11:33
تعداد بازدید : 881

«بی ام سی» راهکار جدیدی برای مدیریت فناوری اطلاعات در محل کار عرضه کرد

شرکت بی ام سی سافت ویر (BMC Software) از عرضه راهکار نرم افزاری جدیدی در زمینه مدیریت آی تی خبر داده است که کارکنان کسب و کار ها به کمک آن می توانند خدمات و فناوری های آی تی و اطلاعات مورد نیاز خود در محل کار را بر مبنای تجارب شخصی شان کنترل کنند.

همکاران سیستم- راهکار نرم‌افزاری جدید شرکت بی‌ام سی که «مای آی تی» (MyIT) نام دارد، به کارکنان کسب و کار‌ها اجازه می‌دهد از تجارب شخصی خود در زمینه خدمات و فناوری‌های آی تی در محل کار استفاده کنند. شرکت بی‌ام سی نرم‌افزار جدید خود را با راهکار BMC Remedy که یک بسته نرم‌افزاری برای مدیریت خدمات آی تی است، یک‌پارچه کرده است. این نرم‌افزار را می‌توان با هر وسیله و ابزاری مورد استفاده قرار داد و زمینه را برای اتخاذ یک رویکرد شخصی نسبت به استفاده از فناوری‌ها و خدمات آی تی در محل کار فراهم کرد.
مدیر بخش فناوری‌های شرکت بی ‌ام سی درباره اهمیت این راهکار نرم‌افزاری گفته است: بسیار جالب است که امروزه تجارب شخصی کارکنان در زمینه آی تی بیشتر از تجارب کاری آنها در این زمینه است، اما آنها وقتی وارد محیط کار می‌شوند ناچارند از ارزش و اهمیت خلاقانه تجارب شخصی خود در حوزه آی تی چشم‌پوشی کنند. هم‌اکنون نشانه‌هایی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهند میلیون‌ها نفر از کارکنان شرکت‌ها در سراسر جهان خواستار تغییر این شرایط هستند. کارکنان از سازمان‌های ارایه‌دهنده خدمات آی تی خواستار قابلیت‌هایی هستند که بتوانند با استفاده از آنها اطلاعات و خدمات آی تی را که در کارشان واقعا به آن نیازمندند، کنترل کنند.
وی نرم‌افزار جدید شرکت بی ‌ام سی را راهکاری دانسته که می‌تواند نیاز‌ها و انتظارات کارکنان را با زیرساخت‌های آی تی آنها پیوند زند. جو پاکسیارلی، معاون و یکی از مشاوران موسسه آی دی سی نیز بر اهمیت تجارب شخصی کارکنان در زمینه فناوری‌ها و خدمات آی تی تاکید کرده و گفته افراد در زندگی شخصی خود به شیوه‌ای شخصی و خلاقانه استفاده از فناوری‌ها و خدمات آی تی را تجربه می‌کنند، اما وقتی وارد محیط کار می‌شوند بخش زیادی از این خلاقیت و رویکرد شخصی را از دست می‌دهند چون شرکت‌ها می‌کوشند بین دسترسی به فناوری‌های آی تی و مخاطرات ناشی از آن توازن ایجاد کنند که غالبا برای این کار به منابع کافی دسترسی ندارند. از این رو فناوری‌های جدیدی شبیه نرم‌افزار مای آی تی شرکت بی‌ام سی هم در بین متصدیان آی تی کسب و کار‌ها و هم در بین کارکنان آنها محبوبیت خواهد یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :