آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17664
تاریخ انتشار : 15 آبان 1391 12:11
تعداد بازدید : 490

بدون تیتر

محمود احمدی نژاد طی حکمی حمید عسگری را به سرپرستی سازمان هدفمندی یارانه ها منصوب کرد. حمید عسگری پیش از این مشاور بهروز مرادی رییس سابق سازمان هدفمندی یارانه ها بود.

  سید محمدعلی حسینی، سفیر ایران در ایتالیا قطع فرکانس 10‌ها شبکه رادیویی و تلویزیونی ایران از سوی شرکت خدماتی یوتل‌ست مالک ماهواره‌های یوتل‌ست و هاتبرد و به دنبال آن شرکت اینتل‌ست را اقدامی شتاب‌زده و در تعارض آشکار با اصول و مبانی اولیه آزادی اطلاعات خواند و گفت: این اقدام زنگ خطری جدی برای جهان آزاد اطلاعات و هجومی بی‌پشتوانه و غیرمنطقی به اسناد بین‌المللی است که در آن بر جریان آزاد اطلاعات و حقوق مصرح و مسلم مردم جهان در دستیابی و انتشار آزاد افکار و عقاید مختلف تاکید شده است.
  بنا بر نظر‌سنجی‌ انجام شده از سوی شبکه خبری ان بی سی، وال استریت ژورنال و ماریست پلز، باراک اوباما نسبت به میت‌رامنی، رقیب جمهوری‌خواه خود شش امتیاز برتری دارد و 51 درصد رای‌دهندگان به باراک اوباما و 45 درصد رای‌دهندگان به میت‌رامنی رای داده‌اند. ارقام این نظرسنجی نسبت به نظر‌سنجی‌های ماه گذشته هیچ تغییری نکرده‌اند.
   یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید به اینکه جمهوری اسلامی غنی‌سازی 20 درصد را متوقف نکرده است، گفت: غنی‌سازی 20 درصد برای تامین سوخت راکتور تهران انجام می‌شود که ما آن را جزو حقوق خود می‌دانیم.
   با توجه به مذاکرات و توافقات انجام شده میان بانک مرکزی و بانک تجارت (به عنوان بانک عامل) مقرر شد؛ فرآیند تخصیص ارز به دانشجویان غیربورسیه (آزاد) از طریق بانک مزبور تسریع شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :