آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17655
تاریخ انتشار : 15 آبان 1391 11:54
تعداد بازدید : 560

سازگاری راهکارهای CRM مایکروسافت با ویندوز ۸

شرکت مایکروسافت متعهد شده تا اواسط سال ۲۰۱۳ راه کارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود را با سیستم عامل ویندوز ۸ سازگار کند.

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قول داده است تا اواسط سال آینده میلادی نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را که دینامیک سی آر‌ام (Dynamics CRM) نامیده می‌شود، برای کسب و کارهایی که از ویندوز ۸ استفاده می‌کنند عرضه کند. این شرکت که چند روز پیش ویندوز ۸ را روانه بازار کرد، تلاش می‌کند کسب و کارهای تجاری را متقاعد کند از این سیستم عامل جدید استفاده کنند.
شرکت مایکروسافت سومین عرضه کننده بزرگ نرم‌افزارهای کسب و کار است که متعهد شده راه‌کار‌ها و محصولات خود را با ویندوز ۸ سازگار کند. پیش از این شرکت‌های سپ و وورک دی (Workday) نیز وعده داده بودند راه‌کارهای کسب و کار خود را با ویندوز ۸ سازگار کنند، اما هیچ‌کدام از این دو شرکت چارچوب زمانی مشخصی را برای عرضه چنین نرم‌افزارهایی اعلام نکرده‌اند.در اوایل سال جاری برخی از مقامات مایکروسافت از سازگار شدن نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) این شرکت با ویندوز ۸ خبر داده بودند. پیش‌بینی می‌شود نخستین نسخه تحت ویندوز ۸ این نرم‌افزار‌ها بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ وارد بازار شود.شرکت مایکروسافت در عرضه نسخه جدید سیستم عامل ویندوز خود بیشتر بر روی کاربران فردی تمرکز کرده است و هنوز نتوانسته نظر کسب و کار‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری را به محصول جدید خود جلب کند. فروشگاه مجازی معروف به ویندوز استور در حال حاضر حدود ۱۰ هزار نرم‌افزار کاربردی را پشتیبانی می‌کند که اغلب آنها جنبه سرگرمی و کاربری شخصی دارد. مایکروسافت تلاش می‌کند با عرضه راه‌کار‌ها و نرم‌افزارهای کسب و کار تحت ویندوز ۸ کاربران شرکتی و سازمانی را نیز به استفاده از این سیستم عامل ترغیب کند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :