آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17650
تاریخ انتشار : 15 آبان 1391 11:47
تعداد بازدید : 462

در یک‌سال گذشته

32 میلیون نفر مشترک جیرینگ شده اند

مدیرعامل شرکت جیرینگ با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته موفق به ثبت نام بیش از 32 میلیون مشترک در این سرویس شدیم گفت: با توجه به ساده بودن سرویس، در دسترس بودن کاربران و همچنین عدم نیاز به مراجعه جیرینگ در کشور با استقبال بالایی روبه رو شده است.

موبنا - علیرضا طلوع با اشاره به اینکه هدفی که جیرینگ دارد در واقع جایگزینی پول نقد نیست بلکه هدف افزایش کارآیی است، گفت: درواقع در جیرینگ برای هر مشترک یک حساب مجازی ایجاد می‌شود که بخشی از یک حساب بزرگ است که در بانک وجود دارد یعنی کل پول در بانک جا‌به‌جا می‌شود که بخشی از آن به صورت مجاز نگهداری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 50 میلیون شعبه بانکی نزد مردم داریم، گفت: موبایل نیز به یک شعبه بانکی تبدیل شده چراکه مشترک می‌تواند به صورت غیرحضوری و آنی تمامی کارهای خود را انجام دهد.
مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: از لحاظ احراز هویت نیز تمامی موبایل‌ها به نام است و قابل پیگیری است و به همین دلیل احراز هویت را آسان می‌کند.
طلوع گفت: هزینه نگهداری اسکناس که اکنون به کشور تحمیل می‌شود در صورتی که پول به حالت الکترونیکی تبدیل شود قطعا هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.
وی با تاکید بر اینکه جیرینگ را به عنوان سرویس نمی‌شناسیم بلکه به عنوان یک کسب و کار به شمار می‌آید، گفت: به همین دلیل جیرینگ یک شرکت زیرمجموعه همراه اول به ثبت رسیده چرا که نیاز به راه‌کارهای جدید است و راه‌کارهای موجودی اپراتوری و بانکی دیگر جوابگو نیست.
گفتنی است، جیرینگ سامانه‌ای نوین برای مدیریت امور مالی است که از آن می‌توان برای انتقال پول، خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، پرداخت قبوض، خرید و سایر امور مالی روزمره استفاده کرد. افراد می‌توانند توسط این سامانه عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکانی که هستند، با اطمینان کامل و سریع انجام دهید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :