آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17645
تاریخ انتشار : 15 آبان 1391 11:37
تعداد بازدید : 7514

برون‌سپاری خدمات تامین اجتماعی نیروهای مسلح رسما کلید خورد

افتتاح 300 دفتر خدمات الکترونیکی «ساتا» تا پایان امسال

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) با اعلام افتتاح 300 دفتر خدمات الکترونیکی برای برون سپاری خدمات تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: 90 شعبه ارایه خدمات بازنشستگی و 25 شعبه ارایه خدمات درمانی دیگر پاسخگوی نیاز جمعیت شش میلیون نفری تحت پوشش ساتا نبودند.

ایسنا- سردار دقیقی در مراسم افتتاح دفاتر خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: برون‌سپاری خدمات تامین اجتماعی نیروهای مسلح پیش از این به صورت پایلوت در 25 شعبه استان‌های فارس و البرز انجام شده بود که با افتتاح 20 شعبه دیگر در سراسر استان تهران، برون‌سپاری به صورت رسمی آغاز می‌شود.
وی در ادامه با اعلام افتتاح 300 دفتر خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: این دفاتر به بیمه شده‌های ساتا که هفت درصد جمعیت بیمه شده‌های کشور را تشکیل می‌دهند، ارایه خدمت می‌کند. دقیقی افزود: در این دفاتر 26 خدمت از مجموعه بازنشستگی و چهار خدمت در حوزه خدمات درمانی از جمله صدور دفترچه، تعویض آن، انجام کارهای بازنشستگان انجام می‌شود تا ناچار به مراجعه به دفاتر محدود ساتا نباشند.به گفته دقیقی، بازنشستگان و کارکنان نیروهای مسلح اعم از سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع می‌توانند از این دفاتر خدمت بگیرند.
 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در ادامه هدف ساتا را تسهیل دسترسی به خدمات برای جامعه هدف، سیاست‌گذاری متمرکز، پرهیز از تصدی‌گری و داشتن هسته کوچک و دانا و شبکه بزرگ و توانا در ارایه خدمات عنوان کرد.
 دقیقی در ادامه با اعلام آغاز به کار «طرح منزلت» نیز گفت: طرح منزلت سامانه مکانیزه ارایه خدمت بازنشستگی است و به این ترتیب با صدور کارت منزلت، بازنشستگان می‌توانند از صد هزار فروشگاه در سراسر کشور خرید کرده و همچنین خدمات زیارتی و سیاحتی و غیره دریافت کنند.
 وی افزود: بر عملکرد 300 دفتر خدمات الکترونیکی که تا پایان سال افتتاح می‌شود، نظارت جدی انجام می‌شود و پس از یک سال از شروع این طرح، عملکرد دفاتر مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت موفق بودن، تعداد دفاتر دو تا سه برابر می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :